Gjuhë

Mitsubishi F-1 FSX

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (43 vota)
 • Masat 52.3 MB
 • Shkarkime 12 739
 • krijuar 28-10 2009-
 • ndryshuar 19-06 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Shkarko
 • Author: Dizajni model nga Daisuke Yamamoto Peinted nga Hiroaki kubota (KBT) Efekti xml matës është bërë nga Toshikazu Shimizu. Përshtatur për të punuar OK në FSX nga Danny Garnier
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Për variantin FS2004 pajtueshme Kliko këtu

Mitsubishi F-1 ka qenë avioni i parë luftarak i projektuar dhe prodhuar në Japoni që nga fundi i Luftës së Dytë Botërore. Bazuar në trajnerin e avancuar Mitsubishi T-2, qëllimi kryesor i këtij zogu, siç është projektuar për luftimin e ajrit në det, është që të merret me objektivat e përgjithshme të Air to Surface, gjithashtu përfshin një aftësi të kufizuar për misionet e epërsisë ajrore. 77, F-1 janë dorëzuar, jeta e tyre operative filloi në fund të 70 '. Ky variant aktualisht është zëvendësuar nga Mitsubishi F-2 (Burimi Web: Wikipedia)

Ky model përfshin arna dhe përmirësime korrigjuese. Shtrirja e Mitsubishi F-1 kujton Jaguarin.
Këtu përfshihen katër variante:
-Mk82 ngarkesa e jashtme e bombës
-DropsTank
-Asm-1 dhe ASM-2 raketat e marinës
-Sigurim i hollë.

Një model AI është gjithashtu në dispozicion për partitë tuaja të internetit. Kabina virtuale trajtohet në textures fotorealiste, paketën origjinale të zërit, mënyrën e instalimit automatik është në dispozicion. Duhet të ketë.
 • Author: Dizajni model nga Daisuke Yamamoto Peinted nga Hiroaki kubota (KBT) Efekti xml matës është bërë nga Toshikazu Shimizu. Përshtatur për të punuar OK në FSX nga Danny Garnier
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (43 vota)
 • Masat 52.3 MB
 • Shkarkime 12 739
 • krijuar 28-10 2009-
 • ndryshuar 19-06 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Shkarko
 • Author: Dizajni model nga Daisuke Yamamoto Peinted nga Hiroaki kubota (KBT) Efekti xml matës është bërë nga Toshikazu Shimizu. Përshtatur për të punuar OK në FSX nga Danny Garnier
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium