Gjuhë

Saab J-21 luftëtar suedez FSX SP2

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX-SP2
 • Vleresim
  (27 vota)
 • Masat 11.4 MB
 • Shkarkime 7 834
 • krijuar 01-12 2009-
 • ndryshuar 19-06 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Shkarko
 • Autori: Tim Piglet Conrad
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Saab 21 ishte një suedez avion luftarak / sulmi nga Saab që së pari e mori në ajër në 1943. Ajo është përshkruar si një platformë shumë të efektshme të armëve. Ajo ishte projektuar si një konfiguracion binjak boom shtytës, ku helikë është montuar në pjesën e pasme të avionit, duke i shtyre avionin përpara. Burimi: Wikipedia

Ky version vjen me skemat 4 bojë, QV, vlerëson metrikë dhe të gjitha gjëra të zakonshme.
Me cilësi të mirë, punë shumë e bukur.
 • Autori: Tim Piglet Conrad
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX-SP2
 • Vleresim
  (27 vota)
 • Masat 11.4 MB
 • Shkarkime 7 834
 • krijuar 01-12 2009-
 • ndryshuar 19-06 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Shkarko
 • Autori: Tim Piglet Conrad
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium