Gjuhë

Dassault Mirage III B Fluturimi i fundit FSX-A

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX-AccFSX-SP2
 • Vleresim
  (73 vota)
 • Masat 12.0 MB
 • Shkarkime 23 209
 • krijuar 28-01 2011-
 • ndryshuar 19-06 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Shkarko
 • Autori: Patrice Grange
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Për variantin FS2004 pajtueshme Kliko këtu

Ky është një model reworked plotësisht me shumë karakteristika të reja dhe animacioneve: textures reworked plotësisht, pozicione të ndryshme tendë, procesi nxjerrje, blloqe timon dhe animacioneve tokësore, të zgjeruara kabinë virtual me mat reja dhe të animuar dritat, etj

Mirage III është emblematike Fighter francez i viteve gjashtëdhjetë. Kjo paketë e re përmban 2 ndryshme Mirage III B (dy trajner selia): të veçantë versionin e fluturimit të fundit në konfigurimin 3 ndryshme dhe skemën argjendi standarde. Kjo paketë është i plotë dhe vete.

Modelet kanë pjesë të plotë të lëvizshme dhe animacione (sipërfaqeve të kontrollit, ingranazhet, spoilers, tendë, dragchute, mbuluar me raketa, pilote Shkalle, armë, blloqe timon, etj) + një kabinë të re të plotë virtuale + një panel porosi 2D.

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX-AccFSX-SP2
 • Vleresim
  (73 vota)
 • Masat 12.0 MB
 • Shkarkime 23 209
 • krijuar 28-01 2011-
 • ndryshuar 19-06 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Shkarko
 • Autori: Patrice Grange
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium