Gjuhë

IRIS Tornado GR4 FSX-SP2

HOT
Size 49.4 MB
Downloads 14 983
Created 01-03-2012 02:19:36
Changed 19-06-2012 02:41:13
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: IRIS Fluturimi Simulimi SOFTWARE Paneli updates nga Danny Garnier dhe Rikoooo i jashtëm http://www.irissimulations.com.au
Shkarko Për FSX SP2 & FSX-Steam # Port-Over pa komplet P3Dv4 #3D Virtual Cockpit
Superb Tornado GR4 (Panavia Tornado) përshtatur për FSX-SP2 nga rikoooo, i vetmi që është vepra në internet! Disa textures janë rikrijuar dhe alfa-channel modifikuar për të bërë xhami transparente dhe në fund të kabinë virtuale errët.

Në thelb, ky është një model i vjetër payware nga Iris Simulimi, tani freeware.

Efektet pas-ndezjes janë mbresëlënëse dhe me porosi tingëllon shumë. Krahët mund të përfshihej mbrapa për penetrim më të madhe të ajrit, vetëm ulur levë përplasje për të vendosur ato.

Vjen me modele 11 (standardi, të pastër, alarm etj) dhe 10 repaints unike
Lexoni manual.

Panavia Tornado është një jet luftëtar multi-rolin zhvilluar bashkërisht nga Italia në Mbretërinë e Bashkuar dhe Gjermanisë në 1970s. Dy-vendësh, motor twin, me krahë të ndryshueshme gjeometri, ajo është prodhuar pothuajse 1,000 kopje porositur në 1980s, dhe të eksportuara në Arabinë Saudite.

Very nice add-on.
IRIS Tornado GR4 FSX-SP2 Shkarko
Gjuhë