Gjuhë

Trajnerë Hawker Hunter FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 29.4 MB
 • Shkarkime 12 783
 • krijuar 30-03 2012-
 • ndryshuar 06-12 2018-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Dave Garwood
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Ndryshoni regjistrin

Më 12 / 06 / 2018: Trajnerët e Hawker Hunter tani janë në përputhje me Prepar3D v4. Versioni i ri Auto-Installer 10.5

HAWKER HUNTER T7 & T8 modele të plotë amtare FSX SP2 me grumbullim dhe hartëzim spekulativ.

karakteristika :

modele të ndryshme 7
me një total prej textues 14
Vlerëson modeluar tërësisht në 3D dhe të zbutur.
Virtual Cockpit
kabinë 2D (piloti vend ose bashkë-pilot)
tingujt Custom
animacione të ndryshme
Listë e plotë

Hawker Hunter ishte një luftëtar britanik jet i aftë të fluturimit supersonik në pikiatë cekët. Ai e bëri fluturimin e tij të parë në 1951 dhe është ndërtuar në total për gati kopje 2,000, e përdorur nga mbi njëzet vende deri në fund të 1990s. Much appreciated nga shoferët, Hunter ka treguar performancë të mirë për momentin të dy të shpejtë, shumë të manovrueshme dhe të fuqishme. Në 2011, vetëm forcat ajrore në Liban është ende duke përdorur këtë avion në shërbim operativ, por pajisjet e tjera janë realizuar nga kompanitë private.

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 29.4 MB
 • Shkarkime 12 783
 • krijuar 30-03 2012-
 • ndryshuar 06-12 2018-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Dave Garwood
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium