Gjuhë

Paketa UKMIL Blackburn Buccaneer S2 FSX & P3D

INFORMACION

Ndryshoni regjistrin

Mise à jour le 14 / 12 / 2017: Versioni Nouvelle 2.1, i pajtueshëm Prepar3D v4, GPWS, panel 2d au format 16-9, efekte nouveaux, djem nouveaux, republika 6 nouveaux, modèle de vol mise à jour, plus de detaje dans le readme.

paketë të plotë duke përfshirë dhjetëra animacione, një kabinë të bukur virtuale dhe një duzinë repaints. Ideal të hyjnë / të marrë jashtë nga një aeroplanmbajtëse. Manuali është në vend UKMIL.

Kjo shtesë është i lirë, por ajo është krijuar për të mbështetur ndihmë për HEROES (H4H) një organizatë bamirëse britanike nisur në 1 tetor 2007 për të ndihmuar ushtarakëve britanike dhe gra të plagosur që nga shtatori 11 2001,
Klikoni në linkun e mësipërm, nëse ju do të donte për të dhuruar të kësaj organizate:
http://www.justgiving.com/ukmil

Blackburn pirat ishte një avion luftarak projektuar nga Britania e Madhe në fund të 1950s. Fillimisht në transportuesit avionëve bord, ai qëndroi në shërbim për tridhjetë vjet dhe është ndërtuar rreth kopje 200. Ajo provuar të jetë e fuqishme, të besueshme, dhe të përshtatshme të përkryer për të saj Misioni i sulmit në lartësi të ulët.

INFORMACION