Gjuhë

Mitsubishi T-2 FSX SP2 & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX-SP2
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 10.8 MB
 • Shkarkime 10 900
 • krijuar 31-05 2012-
 • ndryshuar 02-09 2013-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 2
 • Shkarko
 • Autor: Tim Piglet Conrad - Piglets Plane të veçantë
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Japanese avioni i parë supersonik, ky model virtual është ofruar nga tonë të dashur Tim Conrad.
Plane shumë e ndjeshme, por krejtësisht e menaxhueshme, modeli është i ngjashëm me Jaguar francez. Full 3D VC dhe klikueshme, textures HD me reflektimet realiste, të përfshira me dy repaints dhe tingujt doganore.

Ju duhet t'i jepte një provoni.

Mitsubishi T-2 është një avion trajner jet projektuar dhe prodhuar nga Japonia. Ajo është e frymëzuar në mënyrë të qartë SEPECAT Jaguar dhe është e pajisur edhe me të njëjtin motor (të Adour Rolls-Royce / Turbomeca ndërtuar sipas licencës). T-2 është ndërtuar kopje 90 porositur në 1975, dhe përvjedhur aeroplanë sulm vonë caktuar Mitsubishi F-1.
 • Autor: Tim Piglet Conrad - Piglets Plane të veçantë
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX-SP2
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 10.8 MB
 • Shkarkime 10 900
 • krijuar 31-05 2012-
 • ndryshuar 02-09 2013-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 2
 • Shkarko
 • Autor: Tim Piglet Conrad - Piglets Plane të veçantë
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium