Gjuhë

Aermacchi MB-339 PAN FSX & P3D

Size 62.9 MB
Downloads 9 507
Created 03-08-2012 06:12:54
Changed 05-06-2017 10:59:16
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 10
Autori: Massimo Taccoli, paketë nga Voyager
Shkarko Për FSX-SP2 & FSX-Steam & P3D v1. * v2 v3 v4 për t'u testuar # Port-Over pa kompatibil P3Dv4 #3D Virtual Cockpit
21 / 05 / 2017 : Përditësuar me shumë përmirësime, ripunime të reja, modele të reja, vlerësime të lajmeve dhe efektet. Versioni i instaluesit 10.1
Për versionin FS2004 klikoni këtu

Ky model është një Rework i plotë i origjinal MB-339A PAN (Pattuglia Acrobatica Nazionale) publikuar disa vite më parë me një model të përmirësuar vizuale dhe kabinë virtuale. Ky version i ri i modelit përmban textures për një shembull standard të "Frecce Tricolori", të akrobatike skuadrës ushtarake italiane.
Ju lutemi lexoni udhëzimet. Shënim : Asnjë panel 2D, vetëm Virtual Cockpit

Vini re se për përdorim të parë FSX do t'ju kërkojë të pranoni vlerësimet disa herë para se t'ju japë akses në shtesë, kjo është normale, ka shumë matësa.

Aermacchi MB-339 është një dy-vendësh italiane trajnimit ushtarak, i projektuar në 1970s për të zëvendësuar MB-326. I shëndetshëm dhe i veçantë, ajo ka pasur sukses të përzier kundër konkurrencës së avionit më moderne të tilla si BAE Hawk. Rreth 200 kopje janë ndërtuar, dhe janë përdorur nga nëntë vende të ndryshme.
Aermacchi MB-339 PAN FSX & P3D Shkarko

Related Shkarkime

Gjuhë