Gjuhë

IRIS F-20 Tigershark FSX & P3D

HOT
Size 152 MB
Downloads 22 031
Krijuar 03-08-2012 06: 42: 57
Ndryshuar 15-10-2012 23: 08: 58
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: IRIS FLUTURIMI Simulimi SOFTWARE i jashtëm http://www.irissimulations.com.au
Shkarko Për FSX-SP2 & FSX-Steam & P3D v1. * v2 v3 v4 që do të testohet # FSX Native dhe / ose P3D #3D Virtual Cockpit
IRIS F-20 Tigershark është një interpretim fantastik i ri i një prej produkteve më të hershme IRIS. Fillimisht i zhvilluar në vitin 2004, ky version i ri i Tigershark sjell me vete një pamje krejt të re.

Remodelled nga lart markë modelimin e poshtme dhe të shfaqur fluturimit të ri, audio dhe një kabinë të re virtuale, ky produkt është projektuar për banesë nga, argëtim të plotë mbyt!

Avioni është projektuar si një "çfarë nëse" produkt, bazuar rreth konceptit të F-20 të kishte qënë në shërbim.

Karakteristika :
  • mjeshtrave 2048x2048 pixel bitmap ridimensionuar për 1024x1024 pixels për të gjithë paintschemes siguruar bumpmaps super të mprehta dhe visuals mahnitëse në të gjithë kartave të gjitha grafike të aftë për drejtimin FSX!
  • A Ordnance Menaxher unike duke e lejuar ju që të zgjidhni saktësisht se çfarë artilerisë ju dëshironi për të kryer në komandën tuaj.
  • Një soundset shkëlqyer nga turbinë Sound Studios me 360 shkallë zë Humor përshtatur në mënyrë specifike për FSX.
  • Një zgjedhje e më shumë se dymbëdhjetë paintschemes të shkëlqyer duke e bërë përdorimin e teknikave më të mira të artit lejuar në dispozicion për erozion të shkëlqyer dhe qartësi vizuale në pesë modele të specializuara vizuale.
  • A paintkit cilësi të lartë duke shfaqur të gjitha shtresat të motit duke i lejuar përdoruesit customization të plotë të repaints të gjitha në të lavdishme 2048x2048 pixel cilësinë!
  • Një model i shkëlqyer fluturim projektuar nga toka deri për të siguruar ju me një të qëndrueshme dhe argëtim për të fluturuar Airframe aftë për të Mach 2 + shpejtësi.
  • fut plotësisht 3D vectoring shter në F-20 shkathët me lëviz 3D Afterburner!
  • Një në thellësi piloti doracak me të gjitha informatat që ju duhet të dini për të operuar sistemet IRIS F-20 Tigershark dhe avionë të plotë me avari orkestrim, listat dhe më shumë.

Video F-20 Tigershark - Grand Canyon Formation Flying3

4

6

vc2

vc3

vc4
IRIS F-20 Tigershark FSX & P3D Shkarko
Gjuhë