Gjuhë

Atlas Cheetah C FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX-SP2
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 22.3 MB
 • Shkarkime 11 086
 • krijuar 30-08 2012-
 • ndryshuar 15-10 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Shkarko
 • Autori: Thinus Pretorius
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Për versionin FS2004 Kliko këtu. Atlasi Cheetah është një avion luftarak i Forcave Ajrore të Afrikës së Jugut. Kjo është një përmirësim i madh i Dassault Mirage III. u krijuan tre variante të ndryshme, dyfishtë-vendesh Cheetah D, dhe të vetme-vendesh Cheetah E dhe C. Cheetah Cheetah-së janë në pension dhe u zëvendësua nga Saab JAS-39 Gripens

Kjo paketë përmban një model krejtësisht të re vizuale dhe airfile ka qenë redone për të përmirësuar dinamika e fluturimit të aircraft.It përfshin një model me DDS textures, dhe me zgjedhjen e konfigurime të shumta të armëve, me porosi tingëllon, dhe panel me mat specifike e avionëve, dhe të lehtë për ta lexuar kabinë klikueshme virtuale. Ai gjithashtu përmban një radar pune, kamera simuluar mat, një MFD re, instrumente të reja nav, terhiq prapambetje dhe efektet e zërit. Ajo gjithashtu përfshin një panel normale dhe të gjerë ekran. Ju lutem lexoni dokumentacionin (PDF). Prekni L (Lights) për efektet e pas-ndezjes.

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX-SP2
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 22.3 MB
 • Shkarkime 11 086
 • krijuar 30-08 2012-
 • ndryshuar 15-10 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Shkarko
 • Autori: Thinus Pretorius
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium