Gjuhë

IRIS Boeing F-15E Strike Eagle FSX & P3D

INFORMACION

Add-on në krye të cilësisë, zhytjes optimale në simulim, textures të shumta dhe modeleve për F-15. Gjithashtu përfshihen në këtë paketë një grup të tingujve shumë mbresëlënëse. Është e mundur për të dëgjuar të piloti frymëmarrje Trought maskë. Mos harroni për ta lexuar listën dhe referencat.

McDonnell Douglas (tani Boeing) F-15E Strike Eagle është një luftëtar Multirole të gjitha-motit, rrjedh nga McDonnell Douglas F-15 Eagle. F-15E është projektuar në 1980s për afat-varg, ndalimi me shpejtësi të lartë, pa u mbështetur në përcjellje ose avioni elektronike luftës. United States Air Force (USAF) F-15E Strike Eagles mund të dallohen nga SHBA Eagle tjetër variante nga errëta kamuflazhi dhe karburantit conformal tanket montuar përgjatë intakes engine.

Greva Eagle është vendosur në Operacionin Stuhia shkretëtirë, Forcave Aleate Operacionit, Operacionit Liria e Qëndrueshme, dhe Operacioni Odyssey Dawn kryer sulme kundër objektivave të thella me vlerë të lartë, patrullat ajrore luftarake, dhe duke siguruar mbështetje ngushtë ajrore për trupat e koalicionit. Ajo ka parë edhe veprime në konfliktet e mëvonshme dhe është eksportuar në disa vende. (Wikipedia)


INFORMACION


Përditësuar fundit

02-03-2020Boeing 737-MAX8 Multi-Livery FSX  &
--------