Gjuhë

IRIS F-35B Shpata FA.2 FSX & P3D

HOT
Size 31.6 MB
Downloads 26 335
Krijuar 30-11-2012 01: 33: 25
Ndryshuar 01-12-2012 22: 00: 48
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: IRIS FLUTURIMI Simulimi SOFTWARE i jashtëm http://www.irissimulations.com.au
Shkarko Për FSX-SP2 & FSX-Steam & P3D v1. * v2 v3 v4 për t'u testuar # Port-Over pa kompatibil P3Dv4 #3D Virtual Cockpit
Për versionin FS2004 pajtueshme Kliko këtu

Përfshin modele 6 dhe textures 11. Përfshin kabinë moderne virtuale dhe panel 2D. Gjithashtu përfshin tinguj porosi, efekt efektive ndezjes, animacione të shumta. Mos harroni për ta lexuar Handbook.pdf.

Lockheed Martin F-35 Lightning II është një familje e vetme fronin, të vetme-motor, të pestë luftëtarëve brez shumërolësh në zhvillim e sipër për të kryer sulm terren, zbulimi, dhe misione të mbrojtjes ajrore me aftësi vjedhurazi. F-35 ka tre modele kryesore; F-35A është një fluturim dhe ulje konvencionale variant, F-35B është marrë jashtë dhe vertikale-ulje shkurtër variant, si dhe F-35C është një variant zgarë me bazë.

F-35 është zbritur nga X-35, produkt i programit të Përbashkët Strike Fighter (JSF). Zhvillimi i JSF është duke u financuar kryesisht nga Shtetet e Bashkuara, me Mbretërinë e Bashkuar dhe qeveritë e tjera partnere siguruar fonde shtesë. Kombet partnere janë ose anëtarë të NATO-s apo aleatë të ngushtë të SHBA. Ajo është duke u projektuar dhe ndërtuar nga një ekip industrinë e aeronautikës udhëhequr nga Lockheed Martin. F-35 kryer fluturimin e tij të parë mbi 15 dhjetor 2006.

Shtetet e Bashkuara ka në plan për të blerë një total prej avionëve 2,443 për të siguruar shumicën e airpower saj taktike për forcat ajrore amerikane, Trupave të Marinës dhe marinës gjatë dekadave të ardhshme. Mbretëria e Bashkuar, Italia, Holanda, Australia, Kanadaja, Norvegjia, Danimarka, Turqia, Izraeli dhe Japonia janë pjesë e programit të zhvillimit dhe të pajisur shërbimet e tyre ajrore me F-35 (Wikipedia)
IRIS F-35B Shpata FA.2 FSX & P3D Shkarko
Gjuhë