Gjuhë

Paketa MBMIL Harrier FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX-SP2
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 42.2 MB
 • Shkarkime 32 388
 • krijuar 30-11 2012-
 • ndryshuar 30-11 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Shkarko
 • Autori: UKMIL i jashtëm
 • http://www.ukmil.org.uk
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Këtu keni Harrier GR5 / 7 dhe T10 për FSX or P3D. Largimi dhe zbarkimi vertikal. Përfshirë disa teksture dhe modele, duke përfshirë tinguj me porosi dhe një VC të detajuar. Përfshirë modelin e detajuar 3D.

Kjo shtesë është i lirë, por ajo është krijuar për të mbështetur ndihmë për HEROES (H4H) një bamirëse britanike filloi në tetor 1 2007 për të ndihmuar ushtarakëve britanike dhe gratë të plagosur që nga shtatori 11, 2001.
Klikoni në linkun e mësipërm, nëse ju do të donte për të dhuruar të kësaj organizate:
http://www.justgiving.com/ukmil

ukmharfsx

British Aerospace / McDonnell Douglas Harrier II është një-brezi i dytë vertikal / short fluturim dhe ulje (V / STOL) avionët reaktiv përdorur më parë nga Forcat Mbretërore Ajrore (RAF) dhe, në mes të 2006 dhe 2010, Marinës Mbretërore (RN). Avioni ishte nxjerrë nga McDonnell Douglas AV-8B Harrier II, e cila në vetvete ishte një zhvillim i Hawker Siddeley plaçkitës. dërgesat fillestare të Harrier II ishin caktuar në shërbim si Harrier GR5; airframes pas përmirësoi u ripërcaktohet në përputhje me rrethanat, si GR7 dhe GR9.

Si RAF dhe RN operuar Harrier II si një platformë sulm terren; Harrier II ishte gjithashtu në gjendje për t'u operuar nga pamposhtur transportuesit avionëve klasë. Harrier II fluturoi misione luftarake në Kosovë, Irak dhe Afganistan. Në dhjetor 2010, presionet buxhetore çoi në pension të parakohshëm të gjitha IIs Harrier nga shërbimi. Vendimi për të dalë në pension ishte e diskutueshme pasi nuk kishte zëvendësimi i menjëhershëm fikse krahut në rolin e tij; në afat të gjatë Harrier II duhet të zëvendësohet nga Lockheed Martin F-35 Lightning II. (Wikipedia)

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX-SP2
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 42.2 MB
 • Shkarkime 32 388
 • krijuar 30-11 2012-
 • ndryshuar 30-11 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Shkarko
 • Autori: UKMIL i jashtëm
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium