Gjuhë

F-8 Vought Crusader FSX & P3D Version 2

HOT
Size 25.6 MB
Downloads 12 182
Created 12-03-2013 19:59:39
Changed 09-09-2016 00:23:41
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 10
Autori: Alphasim / Virtavia. Henk Schuitemaker i jashtëm http://www.virtavia.com
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1 v2 v3 v4 #Native FSX dhe / ose P3D #3D Pozita virtuale
Version 2: Auto-installer përditësuar për të version 10, multiples përmirësimin e modelit të ri si vendas per FSX / P3D, panel.cfg gati për RFN Carrier matës V4.21
Për versionin FS2004 pajtueshme Kliko këtu.
Kjo paketë ishte ish payware Crusader Alphasim / Virtavia tani në dispozicion si freeware. Ndryshimet janë bërë në aircraft.cfg dhe panel 2D / QV të jetë në përputhje me FSX / P3D. Repaints / modele: US Navy F-8C + F-8J / Aeronavale F-8E (FN) / USMC F-8K.

F-8 Crusader (e fillimisht 8U) është një luftëtar supersonik ndërtuar nga Vought për Shtetet e Bashkuara, dhe të transportuesit avionëve bord. Ajo karakterizohet nga një gji të kondicionuar dhe një të krahut të incidencës hundës ndryshueshme. Pavarësisht një pagesë shtesë për shkak të pajisjeve të saj detar, ajo tregon të njëjtën performancë si homologun e tij e parë me bazë, të Amerikës së Veriut F-100 Super Sabre të. (Wikipedia)
F-8 Vought Crusader FSX & P3D Version 2 Shkarko
Gjuhë