Gjuhë

Saab J37 Viggen FSX & P3D Version 2

HOT
Size 67 MB
Downloads 14 138
Krijuar 19-03-2013 02: 17: 49
Ndryshuar 27-05-2016 20: 33: 42
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 10
Autori: Virtavia / Alphasim FSX P3D updates nga Henk Schuitemaker i jashtëm http://www.virtavia.com
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1 v2 v3 v4 #Native FSX dhe / ose P3D #3D Pozita virtuale
changelog Auto-installer përditësuar për të version 10 - Të dhëna të përditësuar për të version 2, plotësisht amtare FSX & P3D v1 v2 v3
Kjo paketë ishte ish payware Saab Viggen J37 e Virtavia / Alphasim tani në dispozicion si freeware. Ndryshimet janë bërë në aircraft.cfg dhe panel 2D / QV të jetë në përputhje me FSX / P3D. Disa modele janë të përfshira të armatosur dhe të paarmatosur.

Saab 37 Viggen (e Thunder) është një avion Multirole projektuar dhe ndërtuar nga Suedia në 1960s. Ajo karakterizohet nga një krah delta, të Canards, dhe një Reverser fut për landings shkurtër.

Saab J37 Viggen FSX & P3D Version 2 Shkarko
Gjuhë