Gjuhë

Sepecat Jaguar FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 23.7 MB
 • Shkarkime 16 838
 • krijuar 05-09 2013-
 • ndryshuar 30-05 2015-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Auto-install Versioni i instaluesit 2
 • Shkarko
 • Autori: Alphasim / Virtavia i jashtëm
 • http://www.virtavia.com
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Ky Jaguar i bukur filloi fillimisht për FS2004 dhe më pas u konvertua në punë FSX & P3D ishte një payware, por u bë falas (freeware) për të gjithë që të gëzonin. Shtesë e plotë me matesa me porosi, VC, panel 2d, tinguj, ref & listë kontrolli, animacione, efekte speciale.

SEPECAT Jaguar është një avion ushtarak dizajn franko-britanike me një të vetme-vendësh është projektuar për të sulmuar tokë dhe versioni i dy-vendësh për trajnim të avancuar. Porositur në 1973, ajo është ndërtuar pak më shumë kopje 600 përdorura nga gjashtë vende, duke përfshirë Indi, e cila është ndërtuar në bazë të licencës.

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 23.7 MB
 • Shkarkime 16 838
 • krijuar 05-09 2013-
 • ndryshuar 30-05 2015-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Auto-install Versioni i instaluesit 2
 • Shkarko
 • Autori: Alphasim / Virtavia i jashtëm
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium