Gjuhë

Vought CrusaderF8 v1.00 FSX & P3D

Size 24.9 MB
Downloads 7 497
Created 28-05-2014 02:00:00
Changed 30-05-2015 19:22:32
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 2
Autori: Laborie Roland, Laurent Correia, Jean Pierre Langer, Jean Pierre Bourgeois, FSX përditësim nga Danny Garnier
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1. * v2 v3 v4 për t'u testuar # Port-Over pa kompatibil P3Dv4 #3D Virtual Cockpit
Një shumë e plotë dhe të detajuar add-on krijuar nga Roland Laborie (a francez). Fillimisht ajo ishte për FS2004 por në sajë të mikut tonë Danny Garnier është tani compatible (port-over) me FSX ose Prepar3D. Përfshin një kabinë virtuale (VC), dymbëdhjetë repaints dhe versione të ndryshme, tingujt porosi, animacione (zjarri, bomba, raketa, etj), efektet (post-djegie, etj), si dhe shumë gjëra të tjera të bukura.

F-8 Crusader (e fillimisht F8U) është një avion supersonik luftëtar i ndërtuar nga Vought për Shtetet e Bashkuara, dhe në bord aeroplanmbajtëse. Ajo karakterizohet nga një gji të kondicionuar dhe një nazale ndryshueshme airfoil incidencës. Pavarësisht nga një barrë shtesë për shkak të pajisjeve të saj detar, ajo tregon të njëjtën performancë si homologun e tij e parë me bazë, të Amerikës së Veriut F-100 Super Sabre të.

Më poshtë, dokumentacioni i plotë në frëngjisht me fotografi (përfshirë edhe me të shtesës)

Prezantim

infos thumb volprezantimi thumbthumb Prezantimi 2thumb p SOMMAIRE-2006
Animime
thumb p AEROFREINSthumb p ANIMATION cabinethumb p BECS VOLETS VOILUREthumb p BINOME1thumb p BINOME2thumb p BINOME3thumb p kanoneve droitsthumb GAUCHES p kanonevethumb p grep DE radhëthumb Ailes p DEPLOIEMENTthumb p nxjerrje PILOTEthumb p MOTEUR PCthumb p PERCHE MBUSHUR AUTOMJETIN ME KARBURANTthumb p radome radarthumb p TIR BULPUP droit USAthumb p TIR BULPUP Gauche USAthumb kanoneve p TIRthumb p TIR MAGIC droitthumb p TIR MAGIC Gauchethumb p TIR Roquettes USAthumb p TIR Roquettes USA TOTALthumb p TIR SIDE droit USAthumb p TIR SIDE Gauche USAthumb Secours p turbinëthumb p Tz vue generale

efektet
thumb p bulpup tirthumb p kanone Tirthumb p Matra tirthumb tir p raketavethumb p moteur sec pcthumb p pilote nxjerrjethumb p Roquette tirthumb p vorbull

Kolegjet instrumente

thumb p 1 modèle de volinstrumentet thumb pthumb p instruments2thumb p instruments3thumb p instruments4thumb p instruments5thumb p instruments6 description1thumb p instruments6 description2thumb përshkrim p instruments7thumb përshkrim p instruments8thumb p ils instruments8 Vorthumb p instruments9 cv1thumb p instruments9 cv2thumb p instruments9 cv3

Repaints dhe Versionet
thumb p Modele 1thumb p Modele 2thumb p Modele 3thumb p Modele 4thumb p Modele 5thumb p Modele 6thumb p Modele 7thumb p Modele 8thumb p Modele 9thumb p Modele 10thumb p Modele 11thumb p Modele 12

më shumë
thumb p LES PLUSthumb p LES PLUS2
Vought CrusaderF8 v1.00 FSX & P3D Shkarko
Gjuhë