Gjuhë

Iris Tornado F-3 FSX & P3D

HOT
Size 40 MB
Downloads 17 340
Created 17-06-2014 03:46:29
Changed 30-05-2015 19:22:57
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 2
Autori: IRIS Flight Simulation Software i jashtëm http://www.irissimulations.com.au
Shkarko Për FSX-SP2 & FSX-Steam & P3D v1. * v2 v3 v4 për t'u testuar # Port-Over pa kompatibil P3Dv4 #3D Virtual Cockpit
Korrigjuar version të Tornado F.3 nga IRIS Simulimi, tingujve të reja, korrigjimin e QV dhe shumë përmirësime të tjera (shih README). Shtimi efektet Afterburner, përshtatja për Prepar3D v2 +. Përdor butonat për flaps për të vendosur / tërhequr krahët gjeometrike të ndryshueshme. Pajisur me një numër të repaints dhe të pajisur mirë Versione të armatosura (bomba, raketa, etj)

Avioni Panavia Tornado ADV është një britanik rreze të gjatë me dy motor interceptor, Panavia Tornado dhe versionin. Para mars 2011, Tornado ADV shërbeu Air Force Royal i cili ishte përdoruesi kryesor i këtij lloji të luftëtarit.

thumb Capture4
Iris Tornado F-3 FSX & P3D Shkarko
Gjuhë