Gjuhë

Boeing F / A-18c Hornet Multi-livre FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Versioni i shtesës18.3.00
 • Vleresim
  (2 vota)
 • Masat 548 MB
 • Shkarkime 23 083
 • krijuar 04-09 2018-
 • ndryshuar 28-04 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autor: "Jimi" Hendrix, Jamal "SpIns" Ingram, Corrado La Posta
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Këtu është Hornet Boeing F / A-18c për Prepar3D deri në v4 dhe FSX, kjo shtesë e cila përfaqësoi një punë të madhe nga autorët është ofruar në Freeware (cilësia është Payware). Dosja është e rëndë: 548 MB, kjo është normale sepse paketa është e përfshirë me kazeta 85 të një cilësie të shkëlqyeshme, tinguj autentik dhe një kabinë virtuale të mrekullueshme.

Është e domosdoshme të lexoni dokumentacionin që përfshin një manual në gjuhën angleze (që mund të gjendet nga dokumentet tuaja) sepse nuk është e lehtë të merret me autopilotin dhe të gjithë pjesën tjetër të avionikës.

Autori raporton se është e nevojshme të instalohen "VRS - TACKPACK"(payware) nëse dëshironi të përdorni armë Boeing F / A-18, është sigurisht fakultative.

Rikoooo Auto Installer bën gjithçka, nuk duhet të shqetësoheni se si ta instaloni këtë shtesë.

F / A-18 Hornet është një avion luftarak me dy motorë, supersonik, me kohë të plotë, që është në gjendje të mbart, dhe që është projektuar si një avion luftarak dhe sulm (prandaj emërtimi F / A). Projektuar nga McDonnell Douglas (tani Boeing) dhe Northrop, F / A-18 ishte nxjerrë nga YF-17 e këtij të fundit në 1970s për përdorim nga Marina e Shteteve të Bashkuara dhe Trupat Detare. Hornet përdoret gjithashtu nga forcat ajrore të disa kombeve të tjera, dhe që nga 1986, nga Skuadra e Demonstrimit të Fluturimit të Marinës së SHBA, Blue Angels. (Burimi Wikipedia)

Screenshots nga Rikoooo:

Boeing FA 18c Hornet Multi jetese FSX P3D 1Boeing FA 18c Hornet Multi jetese FSX P3D 2Boeing FA 18c Hornet Multi jetese FSX P3D 3Boeing FA 18c Hornet Multi jetese FSX P3D 4Boeing FA 18c Hornet Multi jetese FSX P3D 5Boeing FA 18c Hornet Multi jetese FSX P3D 6Boeing FA 18c Hornet Multi jetese FSX P3D 7Boeing FA 18c Hornet Multi jetese FSX P3D 8Boeing FA 18c Hornet Multi jetese FSX P3D 9Boeing FA 18c Hornet Multi jetese FSX P3D 10Boeing FA 18c Hornet Multi jetese FSX P3D 11Boeing FA 18c Hornet Multi jetese FSX P3D 12Boeing FA 18c Hornet Multi jetese FSX P3D 13Boeing FA 18c Hornet Multi jetese FSX P3D 14Boeing FA 18c Hornet Multi jetese FSX P3D 15Boeing FA 18c Hornet Multi jetese FSX P3D 16Boeing FA 18c Hornet Multi jetese FSX P3D 17Boeing FA 18c Hornet Multi jetese FSX P3D 18
 • Autor: "Jimi" Hendrix, Jamal "SpIns" Ingram, Corrado La Posta
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Versioni i shtesës18.3.00
 • Vleresim
  (2 vota)
 • Masat 548 MB
 • Shkarkime 23 083
 • krijuar 04-09 2018-
 • ndryshuar 28-04 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autor: "Jimi" Hendrix, Jamal "SpIns" Ingram, Corrado La Posta
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium