Gjuhë

Thruster T600 Sprint FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (12 vota)
 • Masat 13 MB
 • Shkarkime 12 110
 • krijuar 06-06 2006-
 • ndryshuar 11-10 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autor: Byron Warwick
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Këtu është një vend i vogël ULM bukur! Gëzojnë fluturimin tuaj me këtë krisur pak! Thruster T600 Sprint është një ultra-lehtë britanike projektuar dhe ndërtuar nga Thruster Air Services Langworth, Lincolnshire dhe futur në mes të 1990s. Njësia është furnizuar si një mizë-avion gati-to-plotë dhe.

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (12 vota)
 • Masat 13 MB
 • Shkarkime 12 110
 • krijuar 06-06 2006-
 • ndryshuar 11-10 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autor: Byron Warwick
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium