Gjuhë

SZD Bocian Glider v6 FSX

Size 3.94 MB
Downloads 2 901
Krijuar 10-09-2010 05: 51: 33
Ndryshuar 12-07-2012 04: 02: 50
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Wolfgang Piper i jashtëm http://www.fsglider.de
Shkarko Për FSX & Steam Edition # Port-Over nuk ka përputhje P3Dv4 #3D Virtual Cockpit
Për variantin FS2004 pajtueshme Kliko këtu
Një avion pa motor me dy ulëse për trajnim dhe të performancës. Midis 1952 dhe 1960.
SZD Bocian Glider v6 FSX Shkarko

Related Shkarkime

Gjuhë