Gjuhë

Microleve ML-400 FSX & P3D & FS9

Size 11.6 MB
Downloads 5 798
Krijuar 21-01-2015 01: 00: 00
Ndryshuar 30-05-2015 18: 55: 06
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 2
Autori: Zhvillimi OIMD
Shkarko For FSX & Steam Edition & P3D v1. *v2 v3 v4 to be tested & FS2004       #Not tested if native FSX    #3D Virtual Cockpit
Microleve ML-400 compatible FS2004 dhe FSX / P3Dv1 është një avion ultra të lehta të prodhuara në Meksikë nga Microleve në Rio de Janeiro. Ky avion është blerë zakonisht si një kit për rreth 12,275 $ (1998). Cruising shpejtësi 90 km / h, maksimale shpejtësia 140 km / h shpejtësi tezgë 60 km / h. Kompania falimentoi dhe avioni ultra të lehta nuk është më në dispozicion për shitje, megjithatë, ju ende mund të fluturojnë këtë makinë në virtual me Rikoooo.

Kjo add-on vjen me dy repaints dhe tingujt doganore, dinamikën reale fluturimit, kabinë virtuale.

ML-400
Microleve ML-400 FSX & P3D & FS9 Shkarko

Related Shkarkime

Gjuhë