Gjuhë

Ishujt Havai - Kauai FSX & P3D Version 1.0

HOT
Size 425 MB
Downloads 22 364
Krijuar 30-11-2010 19: 54: 48
Ndryshuar 21-10-2017 17: 38: 21
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer Scenery v11
Autori: Richard Sorochak i jashtëm http://www.lockonfiles.com/
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1 v2 v3 v4
changelog Auto-installer përditësuar për të version 10
Mirë se vini në Ishujt Havai. Kauai është i katërti Ishujt mëdha Hawaiian. Gjithashtu i njohur si "Island Kopshti 'për shkak të bimësisë e saj të bollshme tropikale, ndodhet rreth 105 milje (170 km) në perëndim të Oahu dhe vetëm në lindje të Niihau vogël.

Kauai

Kjo pamje me cilësi të lartë riprodhon të gjithë ishullin e me HD textures photoreal dhe disa ndërtesa 3D

Vetë Kauai është një ishull interesante me shkëmbinjtë e saj tmerrshëm dhe kanione të thella. Ju do të ndiheni si fluturonte në një kartolinë.

Informacione të tjera mund të gjenden në menynë Start -> Shtesa Rikoooo -> Ishujt Havai - Kauai FSX & P3D "

Instalimi është 100% automatizuar nga Rikoooo, The configurator do të merret për ty regjistrimin dhe aktivizimin e peizazh në Flight Simulator. Kur uninstalling, instaluesi do të rivendosë konfigurimin tuaj të origjinës.

Kujdes fotografi të mëdha 422 MB, Ajo është e rekomanduar për të përdorur një shkarko software përshpejtues për pauzë dhe të rifillojnë në pikën e arrestimit të ketë asnjë surpriza (p.sh. FlashGet).

E rëndësishme, se si të përdorin pamje? Filloni fluturimin tuaj nga "Kaukai" (PHBK) Bazë ushtarake të specifikohet në përzgjedhjen e pikënisje për FSX / P3D:

Filloni Pozicioni

Por ju gjithashtu mund të filloni nga aeroporti i madh Lihue (Phli) Në anën e saj lindore, ose të dyja aeroporteve private Princeville (HI-01) Në bregun verior dhe Port Allen (AKP) Në jug.

Keni një fluturim të mirë
Ishujt Havai - Kauai FSX & P3D Version 1.0 Shkarko
Gjuhë