Gjuhë

Commonwealth of Dominica FSX & P3D

HOT
Size 131 MB
Downloads 21 246
Created 30-11-2010 21:01:59
Changed 07-11-2017 18:35:46
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer Scenery v11
Autori: Valladier jean louis (koupi) dhe ZEV C. Richards
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1. * v2 v3 v4 për t'u testuar
Auto-installer përditësuar për të version 10
Dominica

Komonuelthi i Dominikës është një vend dhe një ishull në arkipelag Karaibe, e vendosur në gjysmë të rrugës në mes të ishujve franceze e Guadeloupe dhe Martinique.

pamje të bukur që riprodhon bimësi tropikale dhe zonat e banuara me anë të një "autogen" kuptim të fuqishëm dhe akute të detajuar. Connoisseurs do të dashurisë.

Installer do të modifikojë porosinë tuaj fotografi fsx.cfg (prepar3d.cfg) për të rritur autogen (gjenerimin automatik të objekteve). Kur doni të çinstaloni pamje, instaluesi do të rivendosë dosjen fsx.cfg tuaj (prepar3d.cfg).

Informacion shtesë mund të gjenden në menynë Start -> Add-ons Rikoooo -> Commonwealth of Dominica FSX & P3D "

Instalimi është 100% automatizuar nga Rikoooo, Configurator do të merret për ty regjistrimin dhe aktivizimin e peizazh në Flight Simulator .. kur uninstalling, instaluesi do të rivendosë konfigurimin tuaj të origjinës.

Kujdes fotografi të mëdha 134 MB, Ajo është e rekomanduar për të përdorur një shkarko software përshpejtues për pauzë dhe të rifillojnë në pikën e arrestimit të ketë asnjë surpriza (p.sh. FlashGet).

view Dominica

E rëndësishme, se si të përdorin pamje? Filloni fluturimin tuaj nga "Canefield Intl" (TDCF) Ose "Melville Hall" (TDPD) Të specifikuar në përzgjedhjen e pikënisje për FSX / P3D:

Filloni Pozicioni

Keni një fluturim të mirë
Commonwealth of Dominica FSX & P3D Shkarko
Gjuhë