Gjuhë

Barre des Ecrins - Photoreal plus rrjetë FSX & P3D

HOT
Size 300 MB
Downloads 22 551
Krijuar 17-12-2010 00: 14: 25
Ndryshuar 06-11-2017 02: 00: 00
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer Scenery v11
Autori: Frank DAINESE dhe Rikoooo i jashtëm http://scenarialpinifsx.blogspot.com
Shkarko Për FSX-SP2 & FSX-Steam & P3D v1. * v2 v3 v4 për t'u testuar
changelog Auto-installer përditësuar për të version 10
pamje shumë e bukur, gjysma e të cilave është bërë nga Rikoooo, në këtë rast rrjetë LOD11 (lartësi) Juglindore të Alpeve.
Peizazh përbëhet nga HD Barre des Ecrins dhe rrethinat e saj.

Barre des Ecrins është maja më e lartë në Provence-Alpes-Cote d'Azur, të vendosura larg nga vija ndarëse në mes të ujërave të Durance dhe Vénéon. Kjo linjë shkon në perëndim të samitit në samitin kurriz të pikut të Lory (4088 metra). Ana jugore është shkëmbor, ndërsa në veri të përballet me akull është (pika e fillimit të Glacier Bardhë).

Ajo është në të përbashkët në Pelvoux Vallouise.
Kjo është edhe maja më e lartë në Occitan dhe Jugore Alpeve

Barre des Ecrins

udhëtim të shkëlqyer në zemër të maleve, ajrit të pastër!

Barre des Ecrins

Informacion shtesë mund të gjenden në tuaj "Start Menu -> Shtesash Rikoooo -> Barre des Ecrins - Photoreal plus rrjetë FSX & P3D"

Instalimi është 100% automatizuar nga Rikoooo
, The configurator do të merret për ty regjistrimin dhe aktivizimin e peizazh në Flight Simulator. Kur uninstalling, instaluesi do të rivendosë konfigurimin tuaj të origjinës.

Kujdes fotografi të mëdha 298 MB, Ajo është e rekomanduar për të përdorur një softuer shkarko përshpejtues për pauzë dhe të rifillojnë në pikën e arrestimit të ketë asnjë surpriza (p.sh. FlashGet).

E rëndësishme, se si të përdorin pamje? Fillo një fluturim, pastaj gjatë lojës hapur hartë dhe shkruani një adresë të GPS më poshtë për të lëvizur direkt avionin tuaj në pikat më interesante:

Barre des Ecrins - Photoreal
Hedh në të pastër pikërisht koordinatat siç tregohet më poshtë:
N44 ° 55 23
E6 ° 21 36

Vendndodhja Fillimi

Ju gjithashtu mund të marrë fluturimin tuaj nga një prej dy aeroporteve Grenoble ose nga Saint Crepin (LFNC) dhe fluturojnë më pas direkt në Barre des Ecrins.

Këtu është zona e mbështetur nga rrjetë LOD11 Rikoooo të:

Rrjetë Alpes Sud Est
Barre des Ecrins - Photoreal plus rrjetë FSX & P3D Shkarko
Gjuhë