Gjuhë

Grand Paradis Italy - Photoreal FSX & P3D

HOT
Size 380 MB
Downloads 19 155
Created 26-12-2010 20:46:23
Changed 15-11-2017 23:30:00
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer Scenery v11
Autori: Frank DAINESE, Mesh LOD11 nga Rikoooo i jashtëm http://scenarialpinifsx.blogspot.com/
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1. * v2 v3 v4 për t'u testuar
pamje shumë të bukur me rrjetë LOD11 (lartësi), të bërë nga Rikoooo. Peizazh përbëhet nga Gran Paradiso Parkut Kombëtar HD në Itali dhe rrethinat e saj.

Gran Paradiso është një samit i Alpeve perëndimore italiane të vendosura në mes të krahinave të Valle d'Aosta dhe Torino. Lartësia e saj është 4061 metra. Kjo është pjesë e masivit Gran Paradiso i cili është më i lartë dhe i vetmi që tejkalojnë 4000 m. Ai është i njohur si një nga 4000 Alpine më të arritshme. Ajo shpesh shërben si kthim prapa ngjitje fillestar të para.

Val d'Aosta është quajtur edhe "mur i madh" ose "Mont Iseran, ndërsa në Piemonte është i njohur edhe si" Monte del broglio "

Grand Paradis Italy Photoreal FSX

Informacion shtesë mund të gjenden në tuaj "Start Menu -> Add-ons Rikoooo -> Grand Paradis Itali - Photoreal FSX & P3D"

Instalimi është 100% automatizuar nga Rikoooo, The configurator do të merret për ty regjistrimin dhe aktivizimin e peizazh në Flight Simulator. Kur uninstalling, instaluesi do të rivendosë konfigurimin tuaj të origjinës.

Kujdes fotografi të mëdha 377 MB, Ajo është e rekomanduar për të përdorur një softuer shkarko përshpejtues për pauzë dhe të rifillojnë në pikën e arrestimit të ketë asnjë surpriza (p.sh. FlashGet).

E rëndësishme, se si të përdorin pamje? Fillo një fluturim, pastaj gjatë lojës hapur hartë dhe shkruani një adresë të GPS më poshtë për të lëvizur direkt avionin tuaj në pikat më interesante:

Grand National Park Paradis - Photoreal
Hedh në të pastër pikërisht koordinatat siç tregohet më poshtë:

N44 ° 31 20

E7 ° 15 45

Ju gjithashtu mund të marrë fluturimin tuaj nga aeroporti i Aosta (LIMW) dhe pastaj të shkoni në Gran Paradiso Parkun Kombëtar siç tregohet nga vijën e gjelbër poshtë
.
pozitë

Më poshtë këtu janë dy pika të rëndësishme, e para është LOD11 dmth Mesh (lartësi) The rmap tregon zonën konsiderohet nga rrjetë, përtej kësaj zone, default FSX & P3D rrjetë do të rifillojë vendin e saj.
Në rrethin e verdhë që është zona e foto-realiste textures e Gran Paradiso Parkut Kombëtar, të shqyrtuara nga pamje. Përtej kësaj, textures parazgjedhur në FSX & P3D do të tregojë përsëri.

hartë
Grand Paradis Italy - Photoreal FSX & P3D Shkarko
Gjuhë