Gjuhë

Seychelles Photo Scenery Real Pack FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (1 votë)
 • Masat 557 MB
 • Shkarkime 73 560
 • krijuar 06-07-2012
 • ndryshuar 20-11-2017
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Auto-install Skenari i instaluesit v11
 • Shkarko
 • Autori: Nga Diafeni
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Nevojë për disa pushime? Kënaqeni me këtë udhëtim të mrekullueshëm virtuale në Seychelles, nuk ju kushton asgjë! Seychelles është një arkipelag i ishujve 115, të vendosura në Oqeanin Indian dhe bashkangjitur në kontinentin afrikan. Të gjitha këto ishuj janë grupuar në një shtet i cili është ishulli kryesor Mahe. Që prej qershorit 29, 1976, Seychelles është një shtet i pavarur në kuadër të Komonuelthit Britanik dhe Frankofonisë.

Detail e Scenery:

pamje të bukur në HD imazhe photoreal LOD16 rezolucion 60cm / pixel nga Diaphenous, Paketa përfshin brigjet reja, një watermask re, autogen themelore dhe textures të natës.

Ju mund të shkoni në vendet e mëposhtme: Platte Island (Version 2), Assumption Island, Astove Island, Bird Island, Deer Island, Coetivy Island, Denis Island, Desroches Island, Fregate Island, Poivre Atoll, Remire Island, St. Joseph Atoll & D'Arros Island, St. Pierre Island.

Ju mund të filloni pushimet nga Platte Island (FSPL) dhe të pushtuar ishujt e tjerë një nga një, për shembull, ju jeni 238klm nga Bird Island, një zonë të mbrojtur që është një parajsë për seabirds Ajo është shtëpi për vetëm një bungalot pak, pemët e kokosit dhe futur në një Belvedere për të parë baletin e specieve 112 regjistruara në ishull.

Në të gjitha rastet, ju nuk do të mërzitem, ka shumë gjëra për të zbuluar!

Kodet e ICAO për këto destinacione:

Platte Island = FSPL Cerf Island = FSCI Fregate Island = FSSF Saint Pierre Island = FSSP
Assumption Island = FSAS Coetivy Island = FSSC Poivre Atoll = FSPO
Astove Island = FSSA Denis Island = FSSD Remire Island = FSSR
Bird Island = FSSB Desroches Island = FSDR Saint Joseph Atoll & D'Arros Island = FSDA


Platte Island (image Satellite Google Earth)
Platte island thumb
Platte Island (FSX imazh qasje avion)
Platte ishull fsx njolloj

Instalimi është 100% automatizuar nga Rikoooo, The configurator do të merret për ty regjistrimin dhe aktivizimin e peizazh në Flight Simulator. Kur uninstalling, instaluesi do të rivendosë konfigurimin tuaj të origjinës.

Kujdes fotografi të mëdha 556 MB, eshte fort rekomanduar për të përdorur një software shkarko përshpejtues për pauzë dhe të rifillojnë në pikën e arrestimit të ketë asnjë surpriza (p.sh. FlashGet).

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (1 votë)
 • Masat 557 MB
 • Shkarkime 73 560
 • krijuar 06-07-2012
 • ndryshuar 20-11-2017
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Auto-install Skenari i instaluesit v11
 • Shkarko
 • Autori: Nga Diafeni
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Përditësuar fundit

02-03-2020Boeing 737-MAX8 Multi-Livery FSX &
--------