Gjuhë

Paketa Photoreal Fixhi Divizioni Western FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 456 MB
 • Shkarkime 27 144
 • krijuar 20-07 2013-
 • ndryshuar 07-11 2017-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Auto-install Skenari i instaluesit v11
 • Shkarko
 • Autor: Tiberius Kowalski
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Ndryshoni regjistrin

Auto-installer përditësuar për të version 10

FSX / P3D Photoreal Fixhi, Divizioni Perëndimor

Fixhi është një komb ishull në Paqësorin e Jugut me më shumë se ishujt 300 në total. Fixhi është i ndarë në katër divizione të mëdha administrative: perëndimore, qendrore, veriore dhe lindore. Këto paketa perëndimore të skenikës perëndimore mbulojnë të gjithë zonën e Divizionit Perëndimor. Të përfshira janë më shumë se ishujt 40 dhe zonat e mëdha të shkëmbinjve të shtrirë mbi një sipërfaqe totale prej 20,000 km katrore - të gjitha në fotografi, 1m / pixel zgjidhja e tekstilit.

Cilësimet:

1) Ju duhet një rrjetë më e mirë se sa parazgjedhur FSX / P3D rrjetë (të paktën 76m / pixel)

2) Vendosni rezolucionin e rrjetë tek 38m / pixel

3) Vendosni rezolucionin e teksteve në 1m / pixel

Ku të filloni?

In FSX / P3D zgjidh vendin "Fiji Island"dhe si rajon"Divizioni Perëndimor"atëherë ju zgjidhni një pikënisje


Instalimi është 100% automatizuar nga Rikoooo, The configurator do të merret për ty regjistrimin dhe aktivizimin e peizazh në Flight Simulator. Kur uninstalling, instaluesi do të rivendosë konfigurimin tuaj të origjinës.

Kujdes fotografi të mëdha 456 Mo, eshte fort rekomanduar për të përdorur një software shkarko përshpejtues për pauzë dhe të rifillojnë në pikën e arrestimit të ketë asnjë surpriza (p.sh. FlashGet)

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 456 MB
 • Shkarkime 27 144
 • krijuar 20-07 2013-
 • ndryshuar 07-11 2017-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Auto-install Skenari i instaluesit v11
 • Shkarko
 • Autor: Tiberius Kowalski
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium