Gjuhë

Paketa e skenës së New Mexico për v2 FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 812 MB
 • Shkarkime 40 902
 • krijuar 06-09 2013-
 • ndryshuar 20-11 2017-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Auto-install Skenari i instaluesit v11
 • Shkarko
 • Autori: Scott "Violingineer" F
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Ndryshoni regjistrin

Auto-installer përditësuar për të version 10

Pamje shumë e bukur fotoreale (LOD14) për FSX or P3D e shtetit të New Mexico në Shtetet e Bashkuara që mbulon Albuquerque, Santa Fe dhe Malet Jemez. Gjithashtu përfshin Jemez Canyon dhe Sandia Crest në LOD15 - 1.1m / pixel (HD). Korrigjon ngjyrat e maleve Sangre de Christo rreth Santa Fe.

Këshillë: Vendos një grimë e re dhe shikimit mesatare për simulim optimale. Për të marrë përsipër këtë pamje ik nga Aeroporti Ndërkombëtar Albuquerque apo ndonjë aeroport tjetër në zonën e mbuluar.

Instalimi është 100% automatizuar nga Rikoooo, konfiguruesi do të trajtojë për ju regjistrimin dhe aktivizimin e peizazhit në Flutur Simulator ose P3D. Kur çinstaloni, instaluesi do të rivendosë konfigurimin tuaj të origjinës.

Kujdes fotografi të mëdha 809 Mo, eshte fort rekomanduar për të përdorur një software shkarko përshpejtues për pauzë dhe të rifillojnë në pikën e arrestimit të ketë asnjë surpriza të këqija (p.sh. FlashGet).


thumb ABQ3 thumb ABQ4
thumb ABQ5 thumb JemezHR
 • Autori: Scott "Violingineer" F
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 812 MB
 • Shkarkime 40 902
 • krijuar 06-09 2013-
 • ndryshuar 20-11 2017-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Auto-install Skenari i instaluesit v11
 • Shkarko
 • Autori: Scott "Violingineer" F
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium