Gjuhë

Ishujt Kanarie Pjesa 1 FSX & P3D

INFORMACION

Ndryshoni regjistrin

Auto-installer përditësuar për të version 10

Pjesa e pare i peizazh mega e ishujt Kanarie, një arkipelag i përkasin Spanjë.
Për të hyrë në pjesën e dytë të peizazh Kliko këtu. Ajo është rekomanduar me forcë për të instaluar Pjesa 1 para Pjesën 2.

images foto-reale janë marrë nga serverat IDE qeveria spanjolle, ata janë publike dhe të lirë. Rezoluta Picture është 1m / pixel (HD), 85% compression. Asnjë natë cilësi. Të përfshira prerë me një vijë bregdetare të bukur dhe plazhet. Një pamje që nuk duhet humbur!

Ishulli i 'La Gomera "është e shpërndarë në mënyrë unike në rezolucion shumë të lartë 0.40 m / pixel! lumturia e vërtetë për fluturimet VFR.

Peizazh (Pjesa 1 dhe 2) është në dispozicion me një rrjetë (të dhënave lartësi) LOD13 (5 metra) të dhënat gjeografike janë marrë nga IGN - Institut National Geographic "© Instituto GEOGRÁFICO Nacional de Espana".

Kjo paketë (pjesa 1 vetëm) përfshijnë aeroportet e mëposhtme: GCHI : Hierro Airport, GCTS : Tenerife South Airport, GCXO : Tenerife North Airport, GCGM : La Gomera Airport, GCLA : La Palma Airport.

Harta Kanarie plotë

Peizazh nuk përputhet me CANARYSIM nëse instaluar Canarysim, ajo duhet të zëvendësohet nga ky.

Ishujt Kanarie është një nga shtatëmbëdhjetë komunitetet autonome spanjolle. Ato janë të vendosura në një arkipelag të Atlantikut, rreth 150 milje në perëndim të Marokut dhe më shumë se 1000 km nga jugu i Gadishullit Iberik.
Arkipelag është pjesë e Macaronesia, një rajon gjeografik që përfshin ishujt vullkanike Kanarie, Madeira përfshirë Selvagens Islands ( "SHBA"), e Azores dhe Verde Ishujt Cape.
Ajo është e ndarë në dy provinca, të përcaktuara si të rajoneve më të largëta të Bashkimit Evropian: Las Palmas dhe Santa Cruz de Tenerife. Deri 1927, Santa Cruz de Tenerife është i vetmi kryeqyteti i arkipelag, por ky qytet është, nga ky vit, të ndajnë këtë funksion, çdo katër vjet, me qytetin e Las Palmas de Gran Canaria, i cili është më i populluar i Kanarie Islands qyteti që 1910.

Video e peizazh me shtimin e REX 2.0:


Imazhet e pamje:

hekur
thumb Hierro

Tenerife
thumb Tenerife

La Gomera
thumb La Gomera

La Palma
thumb La Palma Inclinado

Instalimi është 100% automatizuar nga Rikoooo, The configurator do të merret për ty regjistrimin dhe aktivizimin e peizazh në Flight Simulator. Kur uninstalling, instaluesi do të rivendosë konfigurimin tuaj të origjinës.

Kujdes fotografi shumë të mëdha 1,57 Go, eshte fort rekomanduar për të përdorur një software shkarko përshpejtues për pauzë dhe të rifillojnë në pikën e arrestimit të ketë asnjë surpriza (p.sh. FlashGet).

INFORMACION


Përditësuar fundit

02-03-2020Boeing 737-MAX8 Multi-Livery FSX  &
--------