Gjuhë

Sardenja Fotoreal FSX & P3D part1

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 1.71 GB
 • Shkarkime 63 283
 • krijuar 20-03 2014-
 • ndryshuar 20-11 2017-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Auto-install Skenari i instaluesit v11
 • Shkarko
 • Autori: Diego PapaRella
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Mirë se vini në faqen e pamje mega e Sardenjës (motra e Korsikës që i përket Italisë) për FSX or Prepar3D v1 dhe v2 të disponueshme për shkarkim nga Rikoooo dhe të bëra nga Diego Paparella me FSET. Ky pamje është i ndarë në pjesë 4 për shkak të madhësisë së tij që është mjaft e qëndrueshme, më shumë se 5 GB në total. Pjesët 4 përfaqësojnë Sardenjën në tërësinë e saj.

"Ekziston edhe një pamje të Sardenjës për FS2004 dispozicion në Rikoooo duke ndjekur kjo lidhje."

Vjen me një Mesh Lod 12 (saktësinë 10m lartësi të dhënave) nga Raimondo Taburet. Imazhet foto-real (të marra me satelit) janë LOD14 është 2.38 m / pixel, informacioni për krahasim, textures e foto peizazh të HD payware "VFR France" janë LOD 15. Të përfshira me këtë pamje është një rrugë e bukur bregdetar dhe plazhet.

Peizazh është FPS miqësore dhe do të zhvillohen normalisht në konfigurimin më të madhe, për më tepër, ajo është fluide dhe të freskët.


INSTALIMI

Ky shkarkim është 1 shumë e rëndë.71 GB në qoftë se ju nuk jeni një vigan Anëtari presin që të prisni disa orë shkarkim .. Kjo pamje është e ndarë në 3 pjesë, pas shkarkimit unzip gjithçka në një dosje dhe klikoni në sardinia_photoreal_part1Exe për të filluar instalimin automatik.


PJESË TË TJERA TË pamje

PJESA 1


Kjo pjesë përfshin fushat e mëposhtme: Costa Smeralda, Olbia (me aeroport LIEO), Arzachena, San Teodoro, Tempio Pausania, Gjirin e Asinara, La Maddalena.

Më poshtë, kjo është zona e mbuluar nga tërë peizazh (pjesë 4) të ndjekur nga zona e mbuluar nga Pjesa 1.

pamje e plotë Scenery pjesë 1 (kjo download)
Mbulimi i plotë Sardenja part1


Sardenjës

Sardinia (italisht: Sardegna, Sardinian Sardigna) është një ishull në detin Mesdhe dhe një rajon italian, në veri të Tunizi dhe në jug të Korsikës. Ajo mori statusin autonom shkurt 28, 1948. Kapitali i tij është qyteti i Cagliari.
Sardenja është duke sipërfaqen e saj ishulli i dytë më i madh në detin Mesdhe dhe një rajon italian me status të veçantë emri zyrtar i të cilit është Regione Autonoma della Sardegna. Statusi i saj i veçantë sanksionuar në Kushtetutë 1948 garanton autonominë administrative të institucioneve vendore kujdestar të karakteristikat e tij gjuhësore dhe gjeografike.
Sardenja, Korsika ndarë nga ngushticën e Bonifacio është e vendosur në mes të detit Mesdhe perëndimore: pozicioni qendror i favorizuar pasi tregtisë së lashtë dhe të marrëdhënieve kulturore si ekonomike, ushtarake dhe strategjike.
Në kohët moderne, shumë shkrimtarë kanë lartësoi bukurinë e Sardenjës, i cili ende mban, pavarësisht zgjerimit të turizmit bregdetar në një peizazh të mbrojtur, mbetjet e kulturës Nuraghic. (Wikipedia)

Alghero
Alghero

Badesi
Badesi

Spargi
Spargi

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 1.71 GB
 • Shkarkime 63 283
 • krijuar 20-03 2014-
 • ndryshuar 20-11 2017-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Auto-install Skenari i instaluesit v11
 • Shkarko
 • Autori: Diego PapaRella
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium