Gjuhë

Sardenja Fotoreal FSX & P3D part3

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 757 MB
 • Shkarkime 29 264
 • krijuar 21-03 2014-
 • ndryshuar 20-11 2017-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Auto-install Skenari i instaluesit v11
 • Shkarko
 • Autori: Diego PapaRella
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Pjesa e tretë e peizazhit mega foto-real të Sardenjës për të FSX dhe Prepart3D v1 & v2. Për më shumë informacion rreth pamjes shikoni faqja Pjesa 1. Kjo pamje është e ndarë në 4 pjesë për shkak të madhësisë së tij që është mjaft e qëndrueshme, më shumë se 5 GB në total. Pjesë 4 përfaqësojnë Sardenja në tërësinë e saj. Nga shkarkimit të gjitha pjesët që ju do të merrni pamje të plotë, megjithatë, palët nuk janë të varur nga njëri në tjetrin, dhe kështu mund të përdoret më vete.


INSTALIMI

Ky shkarkim është e rëndë 757 MB në qoftë se ju nuk jeni një vigan Anëtari presin që të prisni disa orë shkarkim .. Kjo pamje është e ndarë në 2 pjesë, pas shkarkimit unzip gjithçka në një dosje dhe klikoni në sardinia_photoreal_part3Exe për të filluar instalimin automatik.


PJESË TË TJERA TË pamje

PJESA 3

Kjo pjesë përfshin fushat e mëposhtme: Gjiri i Oristano, Lier Aeroportit (Oristano - Fenosu), Bosa, është plazhi Arutas, Abbasanta dhe Capo Frasca (AWTI - Armët Air Training Installation)

Më poshtë, kjo është zona e mbuluar nga tërë peizazh (pjesë 4) të ndjekur nga zona e mbuluar nga Pjesa 3.

pamje e plotë Scenery pjesë 3 (kjo download)
Mbulimi i plotë Sardenja part3

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 757 MB
 • Shkarkime 29 264
 • krijuar 21-03 2014-
 • ndryshuar 20-11 2017-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Auto-install Skenari i instaluesit v11
 • Shkarko
 • Autori: Diego PapaRella
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium