Gjuhë

Craters of the Hënë NMP FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 2.32 GB
 • Shkarkime 24 245
 • krijuar 25-01 2015-
 • ndryshuar 06-11 2017-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Auto-install Skenari i instaluesit v11
 • Shkarko
 • Autori: Blue Sky Scenery i jashtëm
 • http://blueskyscenery.com
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Ndryshoni regjistrin

Përditësuar 01 / 18 / 2016: Ky peizazh tani mbulon 18,125 km katrore në vend të 3625 km katrore, ju mund të vlerësojmë edhe më shumë fluturime tuaja VFR.

Auto-install përditësim për versionin 10

Pamje krejtësisht foto-reale nga Craters of the Moon (SHBA) për FSX dhe P3D v2 +.
Ajo mbulon një total prej 3625 km katrore. Zgjidhja e 1 m / pix ju sjell imazhe rroje-mprehtë edhe në afërsi të tokës. Më të mirë të gëzuar në operacione të ulët dhe të ngadalshëm! Gjithashtu përmban një 10 m me rezolucion të lartë rrjetë lartësim.

Për të arritur atje ju mund të fluturojnë nga aeroporti i qytetit të Hailey (KSUN) E cila gjendet 60 milje nga rezerva kombëtare, peizazh është pas në të majtë.

Kratere e Kombëtare Monument Hënë dhe të ruajnë është një Monument Kombëtar Shtetet e Bashkuara në rrafshinën Snake River e Qendrore Idaho. Parku u krijua për të mbrojtur një peizazh të gjerë të rrjedhave lavë me ishujt e shpërndara të kone zhir dhe sagebrush. Duke filluar 15,000 vjet më parë, peizazhi është krijuar nga flukset lavë shkrirë. Ndërsa peizazhit të parkut ndryshon jashtëzakonshme nga trupi qiellor pasi që ajo u quajt, ishte megjithatë i vizituar në 1969 nga astronautët Apollo 14 Alan Shepard, Edgar Mitchell, Joe Engle dhe Eugene Cernan që hulumtuar peizazhin lavë në mënyrë që të mësojnë bazat e vullkanik gjeologji në përgatitje për të ardhmen udhëtime në hënë. (Wikipedia)

udhëzime të rëndësishme dhe shkarko informacione

Ky shkarkim është shumë e rëndë 2.32 GB në qoftë se ju nuk jeni një vigan Anëtari presin për të pritur shumë orë të shkarkimit, kohën .. Kjo pamje është e ndarë në pjesë 3, pas shkarkimit të craters_of_the_moon_nmp.zip unzip gjithçka në një dosje dhe klikoni në craters_of_the_moon_nmp.exe për të filluar instalimin automatik.


Kratere e Kombëtare Monument Hënë nga Inferno Cone

JAC SouthWest4 2

JAC SouthWest4 3

Instalimi është 100% automatizuar nga Rikoooo, Configurator do të merret për ty regjistrimin dhe aktivizimin e pamje në simulator tuaj. Kur uninstalling, instaluesi do të rivendosë konfigurimin tuaj të origjinës.

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 2.32 GB
 • Shkarkime 24 245
 • krijuar 25-01 2015-
 • ndryshuar 06-11 2017-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Auto-install Skenari i instaluesit v11
 • Shkarko
 • Autori: Blue Sky Scenery i jashtëm
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium