Gjuhë

Parku Kombëtar Big Bend Part2 FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 765 MB
 • Shkarkime 24 902
 • krijuar 28-02 2015-
 • ndryshuar 06-11 2017-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Auto-install Skenari i instaluesit v11
 • Shkarko
 • Autori: Blue Sky Scenery i jashtëm
 • http://blueskyscenery.com
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Ndryshoni regjistrin

Auto-installer përditësuar për të version 10

Pjesa n ° 2
Impressive photo-reale pamje të Big Bend Park Kombëtar në Teksas. Peizazh mbulon pjesën lindore të Big Bend Park Kombëtar. Grande Valley Rio me lindje kufitare të parkut dhe shtrihet pak në Meksikë. Ju mund të largohet nga Heath Canyon (1XS7) ose Pitcock Rosillos Mountain Ranch (09TS).

Peizazh mbulon një total prej 3625 km katrore. FSX / P3D. Rezolucioni i 1m / pixel ju sjell imazhe të mprehta, madje edhe afër terrenit.

Më të mirë të gëzuar në operacionet e ulët dhe të ngadalshëm. Gjithashtu përmban një rrjetë rezolucion 10m dhe korrigjimet në vendndodhjen e aeroporteve. Imazhet satelitore vijnë nga SHBA Gjeologjik Eros Data Center, Sioux Falls, SD.

Big Bend Park Kombëtar është një park kombëtar ndodhet në Teksas, Shtetet e Bashkuara dhe ka krijuar në 1944. Emri i parkut vjen nga lakim të madhe (përkulem e madhe) në Rio Grande, formon kufirin ndërkombëtar në mes Meksikës dhe Shteteve të Bashkuara mbi 1600 milje dhe parku administron rreth një të katërtën e atij kufiri. Parku është 3242 km2, është zona më e madhe e mbrojtur nga shkretëtirën Chihuahuan, i njohur për specie të saj kaktus. Është shfrytëzuar në zonën në merkur sulfide deri rreth 1939.

TX East 1TX East 2TX East 3

Instalimi është 100% automatizuar nga Rikoooo, The configurator do të merret për ty regjistrimin dhe aktivizimin e peizazh në Flight Simulator. Kur uninstalling, instaluesi do të rivendosë konfigurimin tuaj të origjinës.

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 765 MB
 • Shkarkime 24 902
 • krijuar 28-02 2015-
 • ndryshuar 06-11 2017-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Auto-install Skenari i instaluesit v11
 • Shkarko
 • Autori: Blue Sky Scenery i jashtëm
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium