Gjuhë

Parku Kombëtar i Ishujve Channel FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv5P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 241 MB
 • Shkarkime 10 201
 • krijuar 20-05-2015
 • ndryshuar 06-11-2017
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Auto-install Skenari i instaluesit v11
 • Shkarko
 • Autori: Blue Sky Scenery i jashtëm
 • http://blueskyscenery.com
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Ndryshoni regjistrin

Auto-installer përditësuar për të version 10

Scenery plotësisht photo-reale nga Park Channel Islands Kombëtare (SHBA) dhe San Nicolas Island Naval Field periferike (KNSI) dhe Santa Catalina Islands (KAVX) dhe San Clemente (KNUC). Peizazh mbulon një total prej 9280 km katrore 3625 + sq km, textures janë rezolutë 1m / pixel, i përfshirë me një rrjetë rezolutë 10m.
ChannelIslands
Parku Kombëtar Channel Islands është një park kombëtar amerikan që përfshin pesë nga tetë ishujt e Channel Islands arkipelag në Oqeanin Paqësor off Kaliforni. Gjysma e parkut është nën ujë. Ishujt shtrirë në shtrirje parkut përgjatë bregdetit të Kalifornisë Jugore Point Konceptimi pranë Santa Barbara në San Clemente Island, në jug-perëndim të Los Angeles. Selia e parkut dhe qendër vizitor Robert J. Lagomarsino janë të vendosura në qytetin e Ventura.

Parku Kombëtar Channel Islands është shtëpia e një larmi të madhe dhe të gjerë të burimeve natyrore dhe kulturore. Në 26 prill 1938 zona është klasifikuar si një monument kombëtar dhe SHBA, si një Rezervë e biosferës nga UNESCO në 1976. Së fundi faqe është klasifikuar si një park kombëtar në 5 mars 1980. (Wikipedia)

zona mbulimi i peizazh (në të kuqe) dhe ICAO kodet e aeroporteve

hartë

AZ North2West11 1AZ North2West11 2AZ North2West11 3

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv5P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 241 MB
 • Shkarkime 10 201
 • krijuar 20-05-2015
 • ndryshuar 06-11-2017
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Auto-install Skenari i instaluesit v11
 • Shkarko
 • Autori: Blue Sky Scenery i jashtëm
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Përditësuar fundit

02-03-2020Boeing 737-MAX8 Multi-Livery FSX &
--------