Gjuhë

Los Angel Aera Fotoreal FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 3.41 GB
 • Shkarkime 14 848
 • krijuar 22-07 2015-
 • ndryshuar 07-11 2017-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Auto-install Skenari i instaluesit v11
 • Shkarko
 • Autori: Blue Sky Scenery i jashtëm
 • http://blueskyscenery.com
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Ndryshoni regjistrin

Auto-installer përditësuar për të version 10

Mega photo-reale pamje të Los Anxhelos dhe rrethinat e saj, me rezolucion të 1m / pixel + lartësi rrjetë 10m, edhe vendin e aeroporteve në zonë në pozicionin e duhur. Gjithsej peizazh peshon më shumë se 3.40 GB, prandaj ishte e pamundur për paketën pamje në një skedar, kështu që ishte e ndarë në pesë pjesë që ju duhet për të shkarkuar veç e veç.

udhëzime të rëndësishme dhe shkarko informacione

Ky shkarkim është 3 shumë e rëndë.41 GB në qoftë se ju nuk jeni një vigan Anëtari presin për të pritur shumë orë të shkarkimit, kohën .. Kjo pamje është e ndarë në pjesë 5, pas shkarkimit unzip gjithçka në një dosje dhe klikoni në los_angel_aera_photoreal.exe për të filluar instalimin automatik.

Zona dhe aeroportet e mbuluar me pamje:

zone los angeles

AZ North2West9 1AZ North2West9 2AZ North2West9 3AZ NorthWest8 3AZ NorthWest9 1AZ SouthWest7 2AZ West7 1

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 3.41 GB
 • Shkarkime 14 848
 • krijuar 22-07 2015-
 • ndryshuar 07-11 2017-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Auto-install Skenari i instaluesit v11
 • Shkarko
 • Autori: Blue Sky Scenery i jashtëm
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium