Gjuhë

Mt Adams dhe Mt St Helens FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 4.70 GB
 • Shkarkime 9 777
 • krijuar 10-10 2015-
 • ndryshuar 20-11 2017-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Auto-install Skenari i instaluesit v11
 • Shkarko
 • Autori: Blue Sky Scenery i jashtëm
 • http://blueskyscenery.com
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Wide photo-reale HD scenery (1m / pixel) e një pjesë të madhe të shtetit të Uashingtonit (SHBA) dhe një pjesë e Oregon, peizazh përfshin aeroportin e mëposhtme KTDO, KCLS, KKLS dhe Kast. Ju mund të fluturojnë mbi malin Adams dhe malit St Helens (stratovolcano aktiv), disa pjesë të lumit Hood, Astoria (KAST), Longview (KKLS), Vankuver (WA) ...

Çdo aeroport është vendosur në pozicionin e duhur dhe shtoi disa ndërtesa. Shtimi i një watermask, brigjet ridefinimin + 10m rrjetë rezolutë.

Shkarko

Ky shkarkim është 4 shumë e rëndë.70 GB në qoftë se ju nuk jeni një vigan Anëtari presin që të presë disa orë shkarkim. Kjo pamje është e ndarë në pjesë 6, pas shkarkimit unzip everything në një dosje dhe klikoni në mt_adams_and_mt_st__helens.exe për të filluar instalimin automatik.

Zona Photoreal:
1mapfsx 2015-10-10 03-17-39-56fsx 2015-10-10 03-21-27-60fsx 2015-10-10 03-22-01-54fsx 2015-10-10 03-26-37-72fsx 2015-10-10 03-27-56-18fsx 2015-10-10 03-30-19-59fsx 2015-10-10 03-39-45-73fsx 2015-10-10 03-42-13-14fsx 2015-10-10 03-44-21-12JAC North5West15 2JAC North5West16 1

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 4.70 GB
 • Shkarkime 9 777
 • krijuar 10-10 2015-
 • ndryshuar 20-11 2017-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Auto-install Skenari i instaluesit v11
 • Shkarko
 • Autori: Blue Sky Scenery i jashtëm
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium