Gjuhë

Kiev FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 1.20 GB
 • Shkarkime 23 883
 • krijuar 31-03 2017-
 • ndryshuar 20-11 2017-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Auto-install Skenari i instaluesit v11
 • Shkarko
 • Autori: Stebel (avsimrus.com)
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Excellent photo-reale pamje përshkruan qytetin e Kievit në Ukrainë (dhe rrethinat e saj) me tre aeroportet (Boryspil Aeroporti Ndërkombëtar UKBB, Kiev Aeroporti Ndërkombëtar i Zhuliany UKKK, Antonov UKKT) Peizazh përfshin 250 ndërtesat unike, një autogen shkëlqyer, brigjet ripërcaktimin, textures sezonale, të gjitha urat dhe rrugët, makina të trafikut, radar "Duga" dhe shumë monumente të tjera interesante dhe vendet.

Kiev është kryeqyteti dhe qyteti më i madh i Ukrainës. Ajo është gjithashtu kryeqyteti i Kievit Oblast dhe një nga qytetet më të vjetra të Ruthenia (në kuptimin e gjerë). Ajo ka 2,845,023 banorë në 2013, Kiev është e vendosur në lumin Dnipro, në veriperëndim të vendit. (Wikipedia)

123456789101112131415
fsx 2017 03 31 08 09 25 82fsx 2017 03 31 08 09 49 82fsx 2017 03 31 08 13 43 75
 • Autori: Stebel (avsimrus.com)
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 1.20 GB
 • Shkarkime 23 883
 • krijuar 31-03 2017-
 • ndryshuar 20-11 2017-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Auto-install Skenari i instaluesit v11
 • Shkarko
 • Autori: Stebel (avsimrus.com)
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium