Gjuhë

Guadeloupe Pa pagesë për P3Dv4

INFORMACION

 • i pajtueshëm Prepar3D v4
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 9.80 GB
 • Shkarkime 100 552
 • krijuar 10-04 2019-
 • ndryshuar 11-04 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Auto-install Skenari i instaluesit v11
 • Shkarko
 • Autori: Patrick Dubois
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Këtu është për herë të parë një pamje e plotë Freeware e Guadeloupe! Ky peizazh i bukur për Prepar3D v4 shoqërohet nga një auto-gjen (pyjet dhe shtëpitë e zonave) dhe një rrjetë rezolutë 1m, si dhe disa objekte 3D. Ju mund të filloni një fluturim nga Aeroporti Pôle Caraïbes TFFR (dikur Pointe-à-Pitre - Le Raizet). Në sajë të Patrick Dubois për leje për të ngarkuar në Rikoooo.

KUJDES, dosje shumë e rëndë, 9.80 GB, krahun tuaj me durim nëse nuk jeni a vigan anëtar, megjithatë, pritja juaj do të shpërblehet kur ju do të shihni ishullin e bukur të Guadeloupe në HD nën sytë tuaj.

Pamja është në rezolucionin e fotografive 50 cm / pixel + rezolucion fotografik të 20 cm / pixel në zonat e aerodromit si dhe në masivin e vullkanit Soufrière.

Rezolucioni i rrjetës: 1m për vlerat pozitive dhe 100m për vlerat negative, p.sh. të dhënat batimetrike, lehtësim nënujor.

INSTALIMI: Zgjatuni të gjitha dosjet nga "the_guadeloupe_free_for_p3dv4.zip"në një dosje të përkohshme, pastaj klikoni në"the_guadeloupe_free_for_p3dv4.exe"për të filluar instalimin automatik, pastaj ndiqni udhëzimet në ekran.

TË TJERA :
Për pajtueshmërinë me "TAXI2GATE - POINTE-À-PITRE LE RAIZET AIRPORT TFFR":

In "Peisazhi / Bota / Peisazhi /" riemërtoj "TFFR_ADEP4_ADE.bgl" in "TFFR_ADEP4_ADE.xxx"
In "Skeneri Rikoooo / Guadeloupe Free for P3Dv4 / the_guadeloupe_free_for_p3dv4 / Skenari / " riemërtoj "Airport.bgl" dhe "Landclass.bgl" in "Airport.xxx" dhe "Landclass.xxx"
In "Skeneri Rikoooo / Guadeloupe Free for P3Dv4 / the_guadeloupe_free_for_p3dv4 / Skenari / " riemërtoj "TFFR-OBJ-bridge.bgl" in "TFFR-OBJ-bridge.xxx"

Screenshots:
Guadeloupe Pa pagesë për P3Dv4 1Guadeloupe Pa pagesë për P3Dv4 2Guadeloupe Pa pagesë për P3Dv4 3Guadeloupe Pa pagesë për P3Dv4 4Guadeloupe Pa pagesë për P3Dv4 5Guadeloupe Pa pagesë për P3Dv4 6Guadeloupe Pa pagesë për P3Dv4 7Guadeloupe Pa pagesë për P3Dv4 8Guadeloupe Pa pagesë për P3Dv4 9Guadeloupe Pa pagesë për P3Dv4 10

INFORMACION

 • i pajtueshëm Prepar3D v4
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 9.80 GB
 • Shkarkime 100 552
 • krijuar 10-04 2019-
 • ndryshuar 11-04 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Auto-install Skenari i instaluesit v11
 • Shkarko
 • Autori: Patrick Dubois
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium