Gjuhë

Saint Barthelemy Pa pagesë për P3Dv4

INFORMACION

 • i pajtueshëm Prepar3D v4
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 288 MB
 • Shkarkime 24 657
 • krijuar 27-07 2019-
 • ndryshuar 27-07 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Auto-install Skenari i instaluesit v11
 • Shkarko
 • Autori: Patrick Dubois
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Pamje e bukur për Prepar3D v4 - Shën Barthelemy. Rezolucioni i fotografisë: pixel 50 cm. Rezolucioni i rrjetës: 5 m për vlera pozitive. Autogen me të dhëna OSM dhe Scenproc. Nga Patrick Dubois. Instalim automatik.

Filloni fluturimin tuaj nga St Jean Airfield (TFFJ).

Saint-Barthélemy, një ishull në Karaibe që flet frëngjisht i njohur zakonisht si Shën Barts, është i famshëm për plazhet me rërë të bardhë dhe dyqanet e stilistëve. Gustavia, kryeqyteti i ndërtuar rreth një porti të marrë nga stuhia nga jahte, ofron restorante të pasura dhe tërheqje historike si Wall House, ekspozitat e së cilës gjurmojnë epokën koloniale suedeze të ishullit. Mbi qytet, Fort Karl i shekullit 17th mbikëqyr plazhin popullor të Shell Beach. (Burimi Wikipedia)

shenjta barthelemy derdh falas p3dv4 b1shenjta barthelemy derdh falas p3dv4 b2

INFORMACION

 • i pajtueshëm Prepar3D v4
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 288 MB
 • Shkarkime 24 657
 • krijuar 27-07 2019-
 • ndryshuar 27-07 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Auto-install Skenari i instaluesit v11
 • Shkarko
 • Autori: Patrick Dubois
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium