Gjuhë

Saint Barthelemy Pa pagesë për P3Dv4

INFORMACION

 • Masat 288 MB
 • Shkarkime 16 465
 • krijuar 27-07 2019-
 • ndryshuar 27-07 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Auto-install Skenari i instaluesit v11
 • Testuar në rregull me Prepar3D v4
 • Shkarko
 • Autori: Patrick Dubois
 • Asnjë virus i garantuar
  Mbrojtur nga ImunifyAV Premium
  Asnjë virus i garantuar
Pamje e bukur për Prepar3D v4 - Shën Barthelemy. Rezolucioni i fotografisë: pixel 50 cm. Rezolucioni i rrjetës: 5 m për vlera pozitive. Autogen me të dhëna OSM dhe Scenproc. Nga Patrick Dubois. Instalim automatik.

Filloni fluturimin tuaj nga St Jean Airfield (TFFJ).

Saint-Barthélemy, një ishull në Karaibe që flet frëngjisht i njohur zakonisht si Shën Barts, është i famshëm për plazhet me rërë të bardhë dhe dyqanet e stilistëve. Gustavia, kryeqyteti i ndërtuar rreth një porti të marrë nga stuhia nga jahte, ofron restorante të pasura dhe tërheqje historike si Wall House, ekspozitat e së cilës gjurmojnë epokën koloniale suedeze të ishullit. Mbi qytet, Fort Karl i shekullit 17th mbikëqyr plazhin popullor të Shell Beach. (Burimi Wikipedia)

shenjta barthelemy derdh falas p3dv4 b1shenjta barthelemy derdh falas p3dv4 b2
INFORMACION

 • Masat 288 MB
 • Shkarkime 16 465
 • krijuar 27-07 2019-
 • ndryshuar 27-07 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Auto-install Skenari i instaluesit v11
 • Testuar në rregull me Prepar3D v4
 • Shkarko
 • Autori: Patrick Dubois
 • Asnjë virus i garantuar
  Mbrojtur nga ImunifyAV Premium
  Asnjë virus i garantuar

Përditësuar fundit

05-10 2019-Auster J1 Autokrat FSX & P3D
--------
26-09 2019-Sukhoi SuperJet SSJ-100 FSX & P3D
--------
30-08 2019-MiG-23 Flogger FSX & P3D
--------
26-08 2019-Dassault Falcon 20E FSX & P3D
--------
23-08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX &
--------


Gjuhë