Gjuhë

Boeing 7072 Orion FSX Supersonic transportit

HOT
Size 18.37 MB
Downloads 24 509
Created 28-10-2009 20:01:00
Changed 12-07-2012 18:59:26
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Tim Piglet Conrad
Shkarko FSX Përshpejtimi ose SP2 & FSX-Steam #Native FSX dhe / ose P3D #3D Kabina e Hapur Virtual
Këtu mund të jetë e ardhmja Boeing ... Kjo është një avion i trilluar nga filmi i famshëm "2001, Odisea Space"
Kjo shtesë është testuar deri në Mach 1.5 dhe 50,000 ft me autopilot angazhuar.
Kjo është cilësi e mahnitshme, modelimit virtual kabinë është shumë i mirë si ju mund të shihni nga foto, ka edhe një funksional HUD dhe ekranet IBM. kabina bukur riprodhohen, ju mund të marrë një vend të pasagjerëve dhe të gëzojnë një udhëtim të shprehur në mbarë botën.

bërë fillimisht për FSX përshpejtimin, është përshtatur për FSX SP2, nuk testuar në FSX SP1 apo single

Tre textures përfshijnë: Pan American Airways, Japan Airlines (Jal), Decommisioned, shumë textures të tjera janë në dispozicion në internet.

Prêt pour déccolage

Pleine Vitesse

Interieur de la cabine
Boeing 7072 Orion FSX Supersonic transportit Shkarko
Gjuhë