Gjuhë

Sus Scrofa SS-4P FSX

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX-AccFSX-SP2
 • Vleresim
  (31 vota)
 • Masat 10.6 MB
 • Shkarkime 9 291
 • krijuar 29-01 2011-
 • ndryshuar 12-07 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Shkarko
 • Autor: Tim Piglet Conrad - Piglets Plane të veçantë
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Katër Seat turbohelikë turne / sport / avion trajner. Kjo "çka nëse" projektimit ka dy skema bojë, vlerëson doganore, dhe të gjitha këto gjëra të tjera. Paint Kit përfshira. Kabinë virtuale është modeluar mirë, dhe ajo ndjehet mirë, ky aeroplan është i kontrolluar vetëm nga QV, tendë është i madh dhe për këtë arsye mund të ketë një pamje të gjerë e fshat.

Vjen me dy textures: US Regjistrohu Civil, Force Assault Sus scrofa

Te provosh

NOTAMS:
SHF e hap kulm majtë
SHF e 2 hapet kulm të drejtë.
 • Autor: Tim Piglet Conrad - Piglets Plane të veçantë
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX-AccFSX-SP2
 • Vleresim
  (31 vota)
 • Masat 10.6 MB
 • Shkarkime 9 291
 • krijuar 29-01 2011-
 • ndryshuar 12-07 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Shkarko
 • Autor: Tim Piglet Conrad - Piglets Plane të veçantë
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium