Gjuhë

Battlestar Galactica Tos Dy-Pack FSX përshpejtim

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX-Acc
 • Vleresim
  (3 vota)
 • Masat 8,65 MB
 • Shkarkime 10 720
 • krijuar 29-02 2012-
 • ndryshuar 12-07 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Shkarko
 • Autor: Tim Piglet Conrad - Piglets Plane të veçantë
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Vetëm për FSX-Acceleration

Battlestar Galactica TOS DY-PACK
Lëshimi i dy paketave të avionëve. Zeus Aerospace Viper SF.MK.II, dhe Cyber ​​Aero CR-14 Artizanatit Raiding. Të dy janë nga seriali origjinal Battlestar Galactica TV. Të dy zanat janë FSX Përshpejtimi vendas, dhe kanë vlerësime të personalizuara, VC, pamje të shumta dhe efekte. Cilësi shumë e mirë.
 • Autor: Tim Piglet Conrad - Piglets Plane të veçantë
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX-Acc
 • Vleresim
  (3 vota)
 • Masat 8,65 MB
 • Shkarkime 10 720
 • krijuar 29-02 2012-
 • ndryshuar 12-07 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Shkarko
 • Autor: Tim Piglet Conrad - Piglets Plane të veçantë
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium