Gjuhë

Battlestar Galactica Tos Dy-Pack FSX Acceleration

Size 8,65 MB
Downloads 9 015
Created 29-02-2012 23:26:16
Changed 12-07-2012 18:55:28
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Tim Piglet Conrad - Planes Gica veçantë
Shkarko Për FSX Acceleration & FSX-Steam #Native FSX dhe / ose P3D #3D Virtual Cockpit
Vetëm për FSX-Acceleration

Battlestar Galactica TOS DY-PACK
Dy avion paketë lirimin. Zeus Aerospace Viper SF.MK.II dhe Cyber ​​Aero CR-14 Bastisjen Craft. Të dyja këto janë nga origional seri Battlestar Galactica TV. Të dyja artizanale janë FSX Acceleration amtare, dhe kanë vlerëson porosi, VC-së, pikëpamjet e shumta, dhe efektet. cilësi shumë të mirë.
Battlestar Galactica Tos Dy-Pack FSX Acceleration Shkarko
Gjuhë