Gjuhë

HALO 4 Yss-1000 Sabre Starfighter FSX & P3D

HOT
Size 12.6 MB
Downloads 10 432
Krijuar 14-05-2013 00: 29: 06
Ndryshuar 18-05-2013 00: 19: 14
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 2
Autori: Bruce Fitzgerald, Rob Barendregt
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1. * v2 v3 v4 që do të testohet # FSX Native dhe / ose P3D #3D Virtual Cockpit
Halo 4 është lojë e shtatë Video në seri Halo. Yss-1000 është një luftëtar anije kozmike të përshtatshëm për lojë në lojë me aftësi mbresëlënëse! Enjoy veten për të kontrolluar këtë makinë që mund të arrijnë shpejtësi të çmendur. Modeli është shumë besnik ndaj lojës, grafika janë me cilësi të lartë, të përfshira me efekt "pas-burners" dhe me porosi tingëllon. Native FSX / P3D


Karakteristika :


- Fazë të vetme, toka max FSX / P3D lartësi (10 milionë ft)
- Shpejtësia max me nxitje Mach 4.6 / 2666 kts (FSX / P3D max)
- Spacegauge Rob Barendegt e v2.0 imbeded plotësisht dhe konfiguruar
- vlerëson hapësirë ​​në QV, si dhe windowed
- Vlerëson porosi që lexojnë upto FSX / p3d max shpejtësi dhe lartësi
- Hover në çdo lartësi me kontroll të plotë vertikale dhe lateral
- VC dhe WSO COCKPITs virtuale

HALO 4 Yss-1000 Sabre Starfighter FSX & P3D Shkarko
Gjuhë