Gjuhë

1701 USS Entreprise Alternate 2.0 FSX & P3D

HOT
Size 23.7 MB
Downloads 12 350
Krijuar 22-09-2013 22: 47: 51
Ndryshuar 05-03-2018 23: 31: 06
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 10
Autori: RicardoPJr
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1 v2 v3 v4 #Native FSX dhe / ose P3D #3D Pozita virtuale
Këtu është njohur Anija e hapësirës Ndërmarrja e kapitenit Kirk, i ngarkuar me një mision të eksplorimit ndëryjore prej pesë vjetësh.

FSX / P3D - NCC-1701 USS Enterprise - Star Trek - Reality Alternate (2009) - V2.0

Versioni i përditësuar QKK-1701 USS Enterprise. paketë të plotë duke përfshirë të përditësuar model, QV, textures dhe Tunning fluturimit. graphics me rezolucion të lartë, dyert e animuar dhe makina .. Model e bëra nën FSDS duke RicardoPJr .Read file README për më shumë informacion. Kjo anije hapësirë ​​është në gjendje të tokës në det!

brendshme të plotë në 3D
kabinë

1701 USS Entreprise Alternate 2.0 FSX & P3D Shkarko
Gjuhë