Gjuhë

Britten-Norman BN2A Mk lll-2 Trislander FS2004

INFORMACION

Për FSX versioni i përputhshëm Kliko këtu

paketë të plotë, avioni bukur dhe të lehtë për të fluturuar jo duke përdorur grafik shumë të burimeve (norma frame miqësore) përsosur për transportin e udhëtarëve tuaj nga ishulli në ishull. Në vende 18. Përfshin tre repaints. Ky avion u prodhuar në 70s deri 1980

INFORMACION