Gjuhë

Efektet e vlerësimit të mjetit të rikuperimit FSX & P3D & FS9

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSXFS2004
 • Versioni i shtesës2.3
 • Vleresim
  (59 vota)
 • Masat 68.4 MB
 • Shkarkime 83 812
 • krijuar 02-01 2010-
 • ndryshuar 21-04 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Rikoooo
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Ndryshoni regjistrin

Më 21 / 04 / 2019 : Versioni 2.3, Prepar3D v4.5 i pajtueshëm, fiksoi një të metë ku nuk kopjoheshin asnjë skedar

Më 11 / 10 / 2018 : Versioni 2.2, tani i pajtueshëm me Prepar3D v4.3 dhe v3.4, azhurnues v10.5

Më 22 / 06 / 2017 : Versioni 2.1, tani i pajtueshëm me Prepar3D v3.0 dhe v4.0

Më 07 / 09 / 2015 : New në versionin 2.0, restaurimi tani i pajtueshëm me të gjithë simulatorët e fluturimit bazuar në Microsoft Flight Simulator, shtoi rregullim i DLL që korrigjon problemin e rrëzimit të simulatorit dhe matësve të munguar (MSVCP70.DLL, msvcr70.dll dhe UIAutomationCore.dll)

Efektet e vlerësimeve Shënohen 2.3 (më parë vlerëson vlerësimin v1.2) Për FS2004, FSX, FSX-Steam, P3D v1.4, P3D v2.5, P3D v3.4, dhe P3D v4.5

Ky program RESTORE fotografi origjinale e vlerëson dhe Efektet dosjet e simulator tuaj fluturimit.

compatible:

- Microsoft Flight Simulator 2004
- Microsoft Flight Simulator X (cilido version)
- Microsoft Flight Simulator X Steam Edition
- Lockheed Martin Prepar3D v 1.4
- Lockheed Martin Prepar3D v 2.5
- Lockheed Martin Prepar3D v 3.4
- Lockheed Martin Prepar3D v 4.5


Efektet e vlerësimit Shërimi është shumë i dobishëm në rast të paqëndrueshmërisë së imituesit tuaj dhe ju lejon të shmangni që duhet ta instaloni sërish në lojë nëse jeni duke humbur disa skedarë.

Disclaimer:

Edhe pse ky software është i sigurt, ju pranoni se Rikoooo NË ASNJË RAST është përgjegjës për problemet që mund të lindin nga përdorimi i këtij software

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSXFS2004
 • Versioni i shtesës2.3
 • Vleresim
  (59 vota)
 • Masat 68.4 MB
 • Shkarkime 83 812
 • krijuar 02-01 2010-
 • ndryshuar 21-04 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Rikoooo
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium