Gjuhë

Theme Rikoooo Dritaret 7 2011 dhjetor

INFORMACION

 • i pajtueshëm
 • Vleresim
  (5 vota)
 • Masat 194 MB
 • Shkarkime 6 334
 • krijuar 29-12 2011-
 • ndryshuar 14-08 2013-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Shkarko
 • Autori: Airlink
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Për temën në përputhje me Windows 98, 2000, XP dhe Vista copa 32 dhe copa 64 Kliko këtu

Windows Theme ju do të gjeni është një temë e plotë. Ajo mbështet të gjitha versionet e Windows 7 (me përjashtim të Windows 7 Starter). Ajo përmban një Slideshow e screenshots nga Flight Simulator, si dhe imazhe reale bazuar aviacionit marshuar në një mënyrë krejtësisht të rastit çdo 20 minuta.

Kjo temë gjithashtu modifikon Windows tuaj start-up dhe tingujt mbyllur. Gëzojnë të dëgjoni zërin e ëmbël e një A320 marrë off dhe tingujt e një motor reaktiv që ndalon. Gjithashtu, kur ju të zbrazur plehra, ju do të dëgjoni zërin e një aksident ajror (editable).

Tema do të ndryshojë ikonat në desktop, si plehra të zbrazët dhe plehra të plotë, dosjen tuaj të përdoruesit, ikonën e rrjetit, dhe zëvendësimin e tyre me ikona rreth temë aviacionit. foton tuaj përdorues mund të zëvendësohet nga një prej rikoooo (opsionale).

Ju gjithashtu mund të shtoni porosi screensaver (Opsional), i cili përmban të startuar slideshow të ekraneve që nuk kanë fitimet vota nga konkurs.

Dhe pas kësaj, ju doni më shumë? E pra, është e mundur, për shkak se ju mund të zëvendësojë Windows-login ekranin tuaj (Opsional) të zgjedhur nga Top Screen në konkurs.

Dhe së fundi, ju gjithashtu mund të (opsionale) zëvendësojë kursorin e miut!

Faleminderit për të gjithë pjesëmarrësit e Theme:

Absolam Jejetoulouse
Airlink Jojo-le-voleur
AirOnAir Parisfp
Backdoorman Razgriz 1991
Gabgreg Schtroumf
HarmonyHeaven Theluc
jb2512


thumb 1thumb 1thumb 1thumb 1thumb 1thumb 1thumb 1thumb 1thumb 1thumb 1thumb 1thumb 1thumb 1thumb 1thumb 1

INFORMACION

 • Vleresim
  (5 vota)
 • Masat 194 MB
 • Shkarkime 6 334
 • krijuar 29-12 2011-
 • ndryshuar 14-08 2013-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Shkarko
 • Autori: Airlink
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium