Gjuhë

Theme Rikoooo Dritaret 98-2000-XP-Vista - Dhjetor 2011

INFORMACION

 • i pajtueshëm
 • Vleresim
  (2 vota)
 • Masat 230 MB
 • Shkarkime 2 743
 • krijuar 01-01 2012-
 • ndryshuar 14-08 2013-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Shkarko
 • Autori: Airlink
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Për temën e pajtueshme me Windows 7 Kliko këtu

Windows Theme ju do të gjeni është një temë e plotë. ai mbështet Windows 98, 2000, XP dhe Vista 32 copa dhe pjesë 64. Ajo përmban një Slideshow e screenshots nga Flight Simulator, si dhe imazhe reale bazuar aviacionit marshuar në një mënyrë krejtësisht të rastit çdo 20 minuta.

Kjo temë gjithashtu modifikon Windows tuaj start-up dhe tingujt mbyllur. Gëzojnë të dëgjoni zërin e ëmbël e një A320 marrë off dhe tingujt e një motor reaktiv që ndalon. Gjithashtu, kur ju të zbrazur plehra, ju do të dëgjoni zërin e një aksident ajror (editable).

Tema do të ndryshojë ikonat në desktop, si plehra të zbrazët dhe plehra të plotë, dosjen tuaj të përdoruesit, ikonën e rrjetit, dhe zëvendësimin e tyre me ikona rreth temë aviacionit. foton tuaj përdorues mund të zëvendësohet nga një prej rikoooo (opsionale).

Ju gjithashtu mund të shtoni porosi screensaver (Opsional), i cili përmban të startuar slideshow të ekraneve që nuk kanë fitimet vota nga konkurs.

Dhe pas kësaj, ju doni më shumë? E pra, është e mundur, për shkak se ju mund të zëvendësojë Windows-login ekranin tuaj (Opsional) të zgjedhur nga Top Screen në konkurs.

Dhe së fundi, ju gjithashtu mund të (opsionale) zëvendësojë kursorin e miut!

Faleminderit për të gjithë pjesëmarrësit e Theme:

Absolam Jejetoulouse
Airlink Jojo-le-voleur
AirOnAir Parisfp
Backdoorman Razgriz 1991
Gabgreg Schtroumf
HarmonyHeaven Theluc
jb2512

Vidéo de Présentation ici

thumb 1thumb 1thumb 1thumb 1thumb 1thumb 1thumb 1thumb 1thumb 1thumb 1thumb 1thumb 1thumb 1thumb 1thumb 1

INFORMACION

 • Vleresim
  (2 vota)
 • Masat 230 MB
 • Shkarkime 2 743
 • krijuar 01-01 2012-
 • ndryshuar 14-08 2013-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Shkarko
 • Autori: Airlink
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium