Gjuhë

Theme Rikoooo Summer 2012 Dritaret 98 +

INFORMACION

 • i pajtueshëm Windows 98 +
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 417 MB
 • Shkarkime 3 212
 • krijuar 18-09 2012-
 • ndryshuar 14-08 2013-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Shkarko
 • Autori: Airlink + Anëtarët
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Theme Rikoooo Summer 2012 ka ardhur!

Fotografitë e 257 nga Fluturimi Simulator dhe X-Plane si dhe fotografitë e marra nga anëtarët përpiluan një Temë të plotë për Windows 98 dhe më vonë.

Anëtarët AF1621, Airbus, Airlink, Alexis99, Axe31120, Banana, Captainsven, DoubleH63, Drac, Edouardo17, Enz0, Falcon6405, Firemax2a, Flyer8600, Fox 4 Gabreg, Jejetoulouse, Julot64, Kevin01, Laurent22, Mhdplumart, Plard, Rara12, Razgriz1991, Smurf, Ssob, Tancred TheLuc, Willi_67, Ofron këtë temë.

Për më tepër wallpapers, screensaver përbëhet nga ekranet Contest Temë mars-prill 2012 do t'ju lejojë të gëzojnë ekranin tuaj edhe kur kompjuteri juaj është i papunë.

Kjo temë gjithashtu ndryshon tingujt tuaj për fillimin dhe mbylljen e Windows-it.

Tema do të ndryshojë desktop icons, plehra bosh dhe plehra të plotë, dosje juaj përdorues, rrjeti ikona, dhe zëvendësimin e tyre me ikona në temën e aviacionit. Foto juaj i llogarisë mund të zëvendësohet nga një imazh të ngjashëm me Rikoooo (Fakultativ).

Dhe pas kësaj, ju doni më shumë? E pra është e mundur, për shkak se ju mund të zëvendësojë të Windows logon ekranin tuaj (optional) të zgjedhur nga Top Screen në Contest.

Gjithashtu, mund ta zëvendësoni FSX Splash Screen (fillimi blu FSX) të përzgjedhur nga ekrani gjatë konkurimit. (Fakultative)

Dhe së fundi, ju gjithashtu mund të (opsionale) zëvendësojë kursorin e miut nga ajo e një aeroplan animuar!

Airbus 1 Airlink 1
banane 1 DoubleH63 1
Drac 1 Edourado17 1
Mhdplumart 7 Gabgreg 1
 • Autori: Airlink + Anëtarët
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm Windows 98 +
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 417 MB
 • Shkarkime 3 212
 • krijuar 18-09 2012-
 • ndryshuar 14-08 2013-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Shkarko
 • Autori: Airlink + Anëtarët
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium